Naujoji VIKING MB 253 T vejapjovė

Paprasta ir ekonomiška - puikūs pjovimo rezultatai

Šias vejapjoves jau dabar galite įsigyti iš VIKING įgaliotų prekybos agentų, jos puikiai įkūnija VIKING vejapjovių prekės ženklą. VIKING MB 253 T vejapjovės yra unikalaus dizaino, tvirtos bei puikiai veikia. Be šių ekonomiškų savybių, MB 253 T turi 51 cm vejos pjovimo plotį, taigi vejapjovės tinkamiausios vidutiniams ir dideliems sodams ir tiems žmonėms, kurie pageidauja praktiškumo už prieinamą kainą.

Vejapjovės kaina 1590 Lt (rekomenduojama mažmeninė kaina). Gera kaina – vienas iš naujosios VIKING MB 253 T privalumų. Vejapjovė tvirta, patvari ir ilgaamžė. Po tvirtu lakštinio plieno korpusu esantis galingas Kohler XT-6.75 OHV variklis tarnaus ilgą laiką. Prietaisas veikia sklandžiai, o automatinė Smart Choke funkcija užtikrina paprastą įjungimą ir darbą iki pat galo.

Puikiai veikianti, itin patvari VIKING MB 253 T vejapjovė daro įspūdį: kokybiški, ilgaamžiai ašmenys pjauna švariai ir tiksliai, nepriklausomai nuo vejos būklės ir rūšies.

Pjovimo aukštis nustatomas naudojant paprastą rankeną, galima pasirinkti iš 7 nustatymų – nuo 25 iki 75mm pjovimo aukščio. 51cm pjovimo pjotis ideliai tinka iki 1800 kvadratinių metrų vejoms, o pastovaus greičio galiniai ratai palaiko lengvą ir vienodą tempą. Vejapjovės ergonomiškas ir subalansuotas dizainas leidžia ja lengvai manevruoti bei patogiai vairuoti.

Dar vienas VIKING 2 serijos gaminių privalumas yra paprastas praktiškumas, o naujasis MB 253 T modelis nėra išimtis. Jo tvirta, plastikinė, 55 litrų talpos dėžė surenka didelį kiekį nupjautos žolės. Dežę lengvą nuimti ir ištuštinti, o kai vejapjovė nenaudojama, rankenas galima sulankstyti ir taip patogiai sandėliuoti.

Jau dabar iš patvirtintų prekybos agentų galite įsigyti VIKING 2 serijos vejapjoves. Jau dabar sužinokite, kas jūsų vietinis įgaliotas prekybos agentas.