Ilgai veikiantis AR 900 akumuliatorius

Išplečia akumuliatorių pasirinkimą

 STIHL lauko įrankiai yra vieni geriausių, ką galite rasti. Taigi nėra stebėtina, kad akumuliatoriniai prietaisai yra itin patrauklūs, kadangi ilgai veikia ir yra paprasti naudoti. Mūsų siūlomų akumuliatorinių prietaisų priedų pasirinkimą šiais metais papildo naujas kuprinėje nešiojamas ilgesnio veikimo akumuliatorius.

STIHL akumuliatoriniai prietaisai dirba tyliai ir efektyviai, juos galite naudoti privačiuose soduose, mokyklų kiemuose ar parkuose. Mūsų siūlomi įrankiai puikiai veikia, o jais naudotis tikras malonumas. Dėka tvirto variklio ir pažangios ličio jonų galios, šiems prietaisams reikia minimalios priežiūros. Belaidžių prietaisų asortimente siūlome septynis įrankius ir 11 modelių: standartinės gyvatvorių žirklės ir aukštapjovės, žoliapjovės, VIKING vejapjovės, grandininiai pjūklai, pūstuvas ir šlavimo mašina.

Jau dabar siūlome daugiafunkcius įrankius bei akumuliatorius.

STIHL ir VIKING belaidžiams prietaisams reikia tik vienos ličių jonų baterijos.

Akumuliatorius įdėti labai paprasta, jie lengvai ir gerai įtvirtinami kiekviename prietaise.

Papildomas akumuliatoriaus diržas suteikia galimybę standartinius įstatomus akumuliatorius nešiotis ties juosmeniu, akumuliatorių teikiama energija įrankiui perduodama saugiu bei lanksčiu laidu. Ši galimybė sumažina rankose laikomo prietaiso svorį (tai ypač populiarus pasirinkimas tarp mūsų akumuliatorinių gyvatvorių žirklių).

 

Nauji akumuliatoriai jums patiks dar labiau – galingas kuprinėje nešiojamas akumuliatorius AR 900 pristatomas jau dabar. Jis tinkamas visiems, kurie dirba nuotoliniu būdu, ilgus laiko tarpus, dėka ergonomiško dizaino ir minkštos kuprinės šį didelės talpos akumuliatorių patogu nešioti, o ilgas bei lankstus kabelis energiją tiekia tiesiai į prietaisą. Akumuliatorių galima įkrauti vos per tris valandas, o energiją STIHL akumuliatoriniui prietaisui jis teiks visą darbo dieną.

Pažįstama STIHL kokybė

Kurdami akumuliatorinius prietaisus STIHL specialistai dėmesį skyrė savo klientams, kuriems pristato aukštos kokybės, lengvo naudojimo gaminius. Jums jau žinomos STIHL ypatybės siūlomos nuo aukščiausios kokybės ašmenų rinkinių gyvatvorių žirklėse iki puikiomis saugumo funkcijomis pasižyminčių akumuliatorinių grandininių pjūklų.

Jau dabar iš patvirtintų STIHL prekybos atstovų galite įsigyti STIHL akumuliatorinius prietaisus. Paspauskite čia ir sužinosite atskirų gaminių specifikacijas bei surasite šalia jūsų esantį prekybos atstovą.

 
Prenumerata el. paštu