Pasirodo nauji mulčiavimo ekspertai

Lietuvoje mulčiavimas vis labiau populiarėja. Gerai susmulkintos žolės grąžinimas į veją palengvina jūsų darbą, nereikia šalinti žolės atliekų, o veja tampa natūraliai sveikesnė. Tai daugeliui profesionalų bei sodininkų, kurie nori gražiai sutvarkyti veją be didelio bruzdesio, žinoma technika. Šiems profesionalams ir sodininkams pristatome dvi aukščiausios klasės mulčiavimo vejapjoves, atstovaujančias VIKING prekinį ženklą.

Tvirtos, patikimos ir paprastos naudoti – naujosios MB 4 RT ir MB 4 RTP mulčiavimo vejapjovės praktiškos ir pritaikytos sunkiam darbui. Vejapjovės puikiai dirba, šienauja kruopščiai ir švariai, susmulkintos žolės nuopjovos grąžinamos giliai į veją - tai padaro specialūs mulčiavimo ašmenys, kurių pakopinės pjovimo briaunos kelis kartus susmulkina žolę prieš grąžinant ją atgal į veją.

Du aukščiausios kokybės modeliai šiais metais prisijungė prie mūsų siūlomų gaminių asortimento. Kiekvienas iš jų pasižymi skirtingomis ypatybėmis, tačiau abu prietaisai ilgaamžiai ir paprasti naudoti. Tvirtas aliuminio korpusas užtikrina ilgą tarnavimo laiką, o speciali SmartChoke funkcija prietaiso užvedimą paverčia lengva užduotimi. Abu modeliai turi minkštas rankenas, kurios sulankstomos virš vejapjovės. Abu modeliai yra ekologiški ir nekenksmingi aplinkai, jiems buvo suteiktas Šiaurės Europos „Svanen“ ženklas, kuris pažymi ekologišką gamybą ir aplinkai nekenksmingą veikimą – mažai išmetamų teršalų ir ekonomiškas kuro sunaudojimas.

VIKING MB 4 RT

Aukščiausios kokybės modelis, tinkamas namų naudojimui

  • 53cm šienavimo plotis. Vieno greičio priekinių ratų pavara.
  • 5 pakopų centrinis aukščio reguliavimas. 30-70mm šienavimo aukštis.
  • Lengvos darbo pradžios SmartChoke sistema bei Kohler Courage variklis (2.2kW).

VIKING MB 4 RTP

Itin tvirtas modelis profesionalams su ypač galingu varikliu

  • 53cm šienavimo plotis. Vieno greičio priekinių ratų pavara.
  • 5 pakopų centrinis aukščio reguliavimas. 30-70mm šienavimo aukštis
  • Lengvos darbo pradžios SmartChoke sistema bei Kohler Courage variklis (2.6kW).
  • Alkūninio veleno apsauga ilgesniam tarnavimo laikui
  • Sustiprintos, reguliuojamo aukščio rankenos
  • Efektyvi antivibracinė sistema (2.4 m/s2) patogiam darbui

VIKING mulčiuojančias vejapjoves jau dabar galite įsigyti iš VIKING prekybos atstovų. Paspauskite čia ir sužinosite gaminių specifikacijas bei galėsite jau dabar rasti jūsų rajone dirbantį įgaliotą prekybos atstovą.