Pristatytos 2015 metų STIHL naujienos

Lapkričio 26 dieną Mocevičiaus firmoje "Ginalas" vyko 2015 metų STIHL naujienų pristatymas, kurį vedė iš Vokietijos atvykę svečiai Loic Vautrelle ir Kristian Stavski, dirbantys Andreas Stihl AG & Co. KG. pardavimų skatinimo skyriuje techniniais konsultantais. Jų tikslas supažindinti Mocevičiaus firmos „Ginalas“ darbuotojus ir prekybos atstovus su naujais produktais, jų techniniais privalumais, pamokyti, kaip geriau produktus pristatyti rinkai. Loic Vautrelle Lietuvoje lankosi nuo 1995 metų. Jo kolega įpėdinis Lietuvoje lankėsi pirmą kartą. Kitais metais L. Vautrelle išeina į pensiją ir jo darbą perims K. Stavski.

Į mokymus atvyko STIHL prekybos atstovai iš visos Lietuvos. Mokymus sudarė teorinė ir praktinė dalys. Teorinėje dalyje buvo apžvelgti techniniai įrenginių parametrai. Praktinėje dalyje į mokymus susirinkę STIHL prekybos atstovai turėjo galimybę savomis rankomis išbandyti naujuosius įrenginius.

Mokymuose ypatingas dėmesys buvo skirtas akumuliatoriniams įrenginiams, kuriuos STIHL pristato, kaip ateities techniką. Akumuliatoriniai įrenginiai dirba tyliau, nėra išmetamųjų dujų bei išsiskiria naudojimo paprastumu. Kitais metais Lietuvą pasieks šie akumuliatoriniai STIHL įrenginiai: sekatorius ASA 85, pjaustytuvas TSA 230, krūmų žirklės HSA 25, pjūklas MSA 160 T, žoliapjovės FSA 90/90R, karpytuvai HLA 85 ir HLA 65. Mokymuose taip pat buvo pristatyti benzininiai įrenginiai STIHL MS 193 T, MS 201 T-CM, TS 800, plovyklos RE 88/109/119/129, šluota KM 94 R-CE, gyvatvorių karpymo žirklės HS 82 ir elektrinis pjūklas MSE 250 C-Q.

Akumuliatorinis sekatorius STIHL ASA 85

Patikimas ir atsparus – tokie terminai geriausiai apibūdina naująjį STIHL ASA 85 akumuliatorinį sekatorių. Įrankis pasižymi tvirta konstrukcija – tai yra patikimas ir galingas kiekvieno profesionalo palydovas. Įrankis gali kirpti netgi 4,5 cm diametro šakas. Jį rekomenduojama naudoti su AP 180 ličio jonų baterija. Įkrautas įrenginys dirba iki 8 valandų, taigi galėsite atlikti visą darbą be akumuliatoriaus krovimo pertraukėlių. STIHL pasirūpino ir darbo komfortu – vienu judesiu pakeičiama sekatoriaus ašmenų padėtis ir nugaros nevarginanti kuprinė keičia iki šiol rinkoje galiojusius standartus.

Atsisiųskite daugiau informacijos anglų kalba.

Akumuliatorinis pjaustytuvas STIHL TSA 230

Tai yra pirmasis akumuliatorinis pjaustytuvas. Didžiausias jo privalumas – lengvumas ir mažumas. Pjaustytuvas sveria tik 3,9 kg (be akumuliatoriaus). Akumuliatoriniai pjaustytuvai yra pritaikyti darbui lauke ir viduje, užtikrinant maksimalų saugumą ir komfortą. Akumuliatorinis pjaustytuvas dirba be išmetamųjų dujų, prie jo galima prijungti vandenį arba siurblį, kurie pasirūpins, kad pjovimas taptų švarus ir be dulkių.

Atsisiųskite daugiau informacijos anglų kalba.

Akumuliatorinis pjūklas STIHL MSA 160 T

Naujasis akumuliatorinis pjūklas nustato naujus standartus profesionalioje medžių priežiūroje. Lengvesnis ir tylesnis – pjūklo svoris tėra 1,9 kg, į jį dedasi specialus lengvas akumuliatorius AP 115. Pjūklas yra ypač patogus genėjant medžius iš bokštelio arba įlipus į medį. Patobulinta užvedimo technologija leidžia užvesti įrankį vienu mygtuko paspaudimu, kas sutaupo daug vertingo laiko. Akumuliatorinis pjūklas MSA 160 T yra dar tylesnis, todėl puikiai tinka darbui tokiose teritorijose, kaip ligoninės, sanatorijos, mokyklos ir kitose garsui jautriose vietose. Tylus darbas reiškia, kad jums nebereikės ausinių darbuojantis.

Atsisiųskite daugiau informacijos anglų kalba.

Akumuliatorinės krūmų žirklės STIHL HSA 25

Su naujosiomis akumuliatorinėmis krūmų žirklėmis HSA 25 pasirūpinsite, kad kiekviena sodo detalė
atrodytų idealiai. Įrankis pasižymi naudojimo paprastumu, lengvumu ir preciziniu darbu. Įrankis tampa ypač naudingas, kuomet reikia padailinti arba sutvarkyti smulkias sodo detales arba formuoti smulkius krūmelius, apkirpti vejos pakraščius. Galingas akumuliatorius pasirūpina įrankio mobilumu ir labai ilgu darbo laiku – nereikės daryti pertraukos akumuliatoriaus krovimui. Iš kitų STIHL gyvatvorių žirklių šios krūmų žirklės išsiskiria mažu dydžiu, kurios tampa dideliu privalumu darbuojantis nuosavame kieme.

Atsisiųskite daugiau informacijos anglų kalba.

 
Prenumerata el. paštu