Reikia universalaus grandininio pjūklo?

STIHL pristato naujuosius grandininius pjūklus MS 231 ir MS 251

Į ką atkreipkite dėmesį, kai renkatės naują grandininį pjūklą? Grandininio pjūklo, kuris gali atlikti viską nuo malkų pjovimo iki mažų medžių retinimo?

Jūsų ieškomų prietaisų sąrašo viršuje turi būti galingi ir paprasti naudoti prietaisai. Būtent tuo pasižymi naujieji STIHL siūlomi modeliai – bendros paskirties MS 231 ir MS 251 grandininiai pjūklai yra įspūdingi universalūs pjūklai, kuriuos paprasta ir patogu naudoti.

Pažangaus STIHL 2-MIX variklio varomi naujieji STIHL MS 231 ir MS 251 modeliai atitinka naujausius ir griežčiausius išmetamų teršalų standartus. Išmetamų teršalų kiekis sumažintas iki 70%, o kuro sunaudojimas iki 20%, lyginant su STIHL dvitakčiais varikliais be 2-MIX technologijos. Dėl šios priežasties pjūklai ne tik geriau veikia, bet ir yra ekonomiškesni.

Ir tai ne visi privalumai, kuriais pasižymi STIHL 2-MIX varikliai: 2.0 kW galingumas 40.6 kub.cm MS 231 ir 2.2 kW 45.6 kub.cm MS 251. Visa sukuriama galia paverčiamas įspūdingu sukimo momentu, todėl pjūklas užtikrintai pjauna ir be didesnių pastangų.

Grandininiai pjūklai, kurie ilgiau išlieka aštrūs

Naujasis MS 231 grandininis pjūklas turi pasiūlyti kai ką išskirtinio. Pjūklas turi itin tvirtą ir ilgai neatbunkančią grandinę, vadinamą STIHL Picco Duro. Picco Duro pjautuvai turi tiksliai sulituotus galiukus, taigi aštrus jis išlieka iki keturių kartų daugiau nei standartinai pjūklai su karbidu nepadengtais galiukais. Tai ne tik sumažina galandimo dažnumą, Picco Duro yra puikus pasirinkimas, kai reikia pjauti „purviną“ medieną kaip, pavyzdžiui, purvu pedengti nukritę medžiai ar geležinkelio pabėgiai, kur standartiniai pjūklai labai greitai atšiptų. Nenuostabu, kad Picco Duro specialūs dantukai nudažyti pergalės spalva – auksine.

 

Paprastas valdymas

Naujieji MS 231 ir MS 251 modeliai yra paprasti ir patogūs naudoti. Jie saugūs, o su jais dirbti malonu. Profesionali standartinė antivibracinė sistema reiškia, jog vibracijos yra nežymios, taip užtikrinamas darbo patogumas.

STIHL dizaino patirtis užtikrina, kad prietaisai kompaktiški, ergonomiški, puikiai subalansuoti, visas funkcijas galima pasiekti nykščiu, taigi valdymas paprastas ir nereikalaujantis pastangų.

 

Specialūs, lengvai naudojami modeliai

Naujieji STIHL grandininiai pjūklai su papildoma ErgoStart ir greita grandinės įtempimo funkcija. ErgoStart funkcija reiškia, kad variklį lengva užvesti lėtu ir švelniu starterio patraukimu, o greita grandinės įtempimo funkcija leidžia lengvai įtempti grandinę nenaudojant papildomų įrankių. Šie specialūs patogūs modeliai yra MS 231 C-BE ir MS 251 C-BE.

 

Minimali priežiūra

Dar vienas privalumas pasirinkus STIHL grandininį pjūklą yra platus prekybos atstovų pasirinkimas. Daugiau kaip 500 įgaliotų prekybos atstovų dirba visoje šalyje, visi jie apmokyti, kaip prižiūrėti įrenginius, kaip naudoti priedus, pavyzdžiui, apsauginę aprangą, alyvą, tepalus, galandimo įrankius ir grandininius pjūklus. Kasdieniam naudojimui skirti naujieji MS 231 ir MS 251 grandininiai pjūklai reikalauja minimalios priežiūros. Pažangi oro filtravimo sistema išvalo įtraukiamą orą prieš jam patenkant į filtrą, taip prailginamas laikas tarp filtro valymo ir jo naudojimo laiko. Kai filtrą reikia išvalyti, jį lengva pasiekti, nuimti ar pakeisti – vėlgi dėmesį STIHL skyrė vartotojui patogiam dizainui.

Jau dabar iš prekybos atstovų įvairiuose miestuose galite įsigyti STIHL MS 231 ir MS 251 grandininius pjūklus. Su savo STIHL prekybos atstovu pakalbėkite apie jums tinkamiausią modelį arba paspauskite čia, norėdami sužinoti išsamias specifikacijas bei kainas.

 
Prenumerata el. paštu