STIHL BT 360 dviejų žmonių valdomas grąžtas

Profesionalus stipruolis

Galingas padėjėjas sunkiems kraštovaizdžio, žemės ūkio darbams ir statybos projektams. STIHL BT 360 grąžtas yra skirtas dirbti dviems žmonėms, o į Lietuvos rinką jis grįžta su nauju galingu varikliu bei patobulintų funkcijų sąrašu.

Skylių gręžimui kietuose dirvožemiuose šis grąžtas yra tikras stipruolis, jis idealiai tinka naudoti ten, kur, pavyzdžiui, prie traktoriaus montuojamas įrenginys negali pasiekti.

Grąžtą varo tvirtas STIHL 2-MIX variklis, kuris atitinka griežtas tarptautines (ES II) emisijų nuostatas. BT 360 teikia 2.9kW galingumą daugybei grąžto įtaisų. Svarbiausia yra tai, kad sukimo momentas įspūdingai aukštas, o palyginti lėtas 50 apsisukimų per minutę veleno greitis pastoviai teikia energiją netgi kai dirvožemis yra kietas.

Dviejų asmenų valdymas yra paprastas, visiškai kontroliuojamas grąžto lygis ir gylis. Kiekvienas darbininkas laiko už didelės rankenos, vienas asmuo valdo droselį ir variklio greitį, o kitas asmuo valdo įjungimo – išjungimo mygtuką, kuris lengvai pasiekiamas pirštais. Antras sustabdymo mygtukas yra pasiekamas „droselio“ operatoriaus, taigi variklį gali išjungti bet kuris žmogus, dėl to grąžtą dar saugiau naudoti.

Siūlome platų grąžto priedų pasirinkimą, kurių skersmuo nuo 90 iki 350mm, o ilgis 700mm. Grąžtas idealiai tinka sodinimo, tvorų ar stulpų skylėms gręžti, o dviejų velenų pratęsimų (50cm ir 1m ilgio) pasirinkimas leidžia gręžti gilesnes skyles. Dar labiau grąžto naudojimo galimybes išplečia specialus spiralinis grąžtas, kuris sukurtas skylių augalams gręžimui. Dirvožemio laisvintojas atlieka būtent tai, ką ir nurodo jo pavadinimas, jo specialus atviro galo profilis sukurtas plačiai gręžti per dirvą.

Nešiojamas, gana lengvas ir tikrai paprastas naudoti. Grąžto rėmas tvarkingai sulankstomas po prietaisu, taigi laikant neužima daug vietos. Grąžto priedai lengvai ir saugiai pritvirtinami be papildomų įrankių. Be paleidimo blokavimo, atgalinio sukimosi užraktas, jeigu reikia, leidžia grąžtą rankiniu būdu „išvynioti“ iš žemės.

Dviejų žmonių valdomas STIHL BT 360 grąžtas bei populiarus vieno žmogaus valdomas BT 130 jau dabar pristatomi specializuotų STIHL prekybos atstovų.

Paspauskite čia ir sužinoste daugiau infomormacijos apie STIHL įrankius, skirtus statyboms ir kraštovaizdžio darbams, įskaitant žemės grąžtus, betono pjaustytuvus ir galingą medienos grąžtą.

 
Prenumerata el. paštu