Tobuliems kraštams ir formoms STIHL HSA 26

Universalios STIHL HSA 26 akumuliatorinės krūmų žirklės gyvatvorėms ir žolės pakraščiams.

Dirbant kieme ir sode norisi puikių rezultatų, o geriausia jei jie pasiekiami lengvai ir greitai. Naujosios STIHL HSA 26 akumuliatorinės gyvatvorių žirklės sukurtos tiksliam gyvatvorių ir vejos pakraščių formavimui. Žirklės komplektuojamos su dviem kokybiškais STIHL peiliais, kuriuos galima greitai ir patogiai pakeisti, o tam nereikia jokių įrankių. Krūmynų peilio ašmenų ilgis siekia net 20 cm, todėl su HSA 26 galima tiksliai formuoti dekoratyvinių medžių ar gyvatvorių išorę, o žolės pjovimo peilio plotis (net 12 cm) puikiai tinka vejoms kraštams ar žolei apipjauti. Dėl ergonomiškos formos rankenos ir idealiai subalansuoto HSA 26 svorio centro įrankis valdomas patogiai ir saugiai. Įrankis yra naujos STIHL AS akumuliatorinės sistemos, skirtos smulkiems sodo darbams, dalis. Be gyvatvorių žirklių, šioje sistemoje taip pat yra naujasis GTA 26 sodo genėtuvas, įrenginių asortimentą planuojama plėsti. 10,8 V ličio jonų akumuliatorius ir įkroviklis yra suderinami su visais AS sistemos įrankiais. Saugiam gabenimui, įskaitant priedus, HSA 26 yra komplektuojamas su peilių gaubtu ir praktišku krepšiu.

Universalumas ir mobilumas
STIHL HSA 26 akumuliatorinės gyvatvorių siūlo dvi funkcijas viename įrenginyje: mažesnių ir visžalių gyvatvorių genėjimui bei tiksliam vejos kraštų pjovimui. Naujai suprojektuotos formos dvylikos centimetrų pločio žolės ašmenis ir dvidešimties centimetrų ilgio krūmo ašmenis galima pakeisti akimirksniu ir visiškai be įrankių.

Mažas svoris ir ergonimiškas dizainas

HSA 26 yra nepaprastai lengvos, su žolės peiliu, jos sveria vos 0,9 kg, įskaitant patvarų AS 2 akumuliatorių. Neslidi rankena ir idealiai subalansuotas svorio centras leidžia įrankį valdyti įpač patogiai ir tiksliai.

Naujoji akumuliatorių sistema AS

Lengvos ir patogios STIHL HSA 26 akumuliatorinės žirklės priklauso naujajai STIHL AS akumuliatorinių įrenginių sistemai. Sistemos įrenginiai sukurti smulkiems privačių sodų ir kiemų priežiūros darbams. Be gyvatvorių žirklių, šiai sistemai priklauso naujasis GTA 26 genėtuvas

 

10,8 V ličio jonų akumuliatorius AS 2 yra 28 Wh galios ir kraunamas AL 10 krovikliu. 

Patogus transportavimo krepšys

Du preciziškai tiksliai suformuoti ašmenų dangteliai ir praktiškas krepšys leidžia HSA 26 saugiai laikyti ir lengvai transportuoti. Krepšyje yra vieta akumuliatoriui ir krovikliui.

Saugaus darbo nurodymai: 
- Nešiokite apsauginius akinius.
- Dėvėkite darbo pirštines.
- Klausos apsauga – nereikalinga.

Rinkinyje:

1 x ličio jonų akumuliatorius AS 2, 28 Wh, 10,8 V

1 x standartinis įkroviklis AL 1

1 x krūmynų peilis, pjovimo ilgis 20 cm, įsk. peilio apsaugą

1 x žolės peilis, pjovimo plotis 12 cm, įsk. peilio apsaugą

1 x juodas / oranžinis gabenimo krepšys su ąselėmis tvirtinti prie sienos

Pirkite internetu STIHL HSA 26

Teiraukitės pas artimiausią STIHL prekybos atstovą. 

 
Prenumerata el. paštu