Lengviausios benzininės gyvatvorių žirklės

Jeigu ieškote naujų benzininių gyvatvorių žirklių, siūlome jums vieną naujausių STIHL modelių, kuris yra tvirtas, lengvas ir labai paprastas naudoti.

Tarp kokybiškų STIHL siūlomų gaminių, lengvos, vos 4,3kg sveriančios HS 46 C-E gyvatvorių žirklės veikia kuo puikiausiai. Jų 22 kub.cm. variklis yra galingas, o aštrūs kokybiški pjautuvai lengvai pagriebia net ir nykščio dydžio šakas.

Su 5 cm ilgesniais pjovimo ašmenimis HS 56 C-E benzininis modelis pristatomas šiais metais. 4,5kg svorio įrenginys sveria mažiau nei bet kuris kitas STIHL siūlomas.

Nors svoris ir puikus balansas yra svarbūs aspektai gyvatvorių žirklių dizaine, jie nėra vieninteliai faktoriai, kurie lemia patogų naudojimą. Norint, kad gyvatvorių žirklėmis būtų tikrai patogu naudotis, jas turi būti lengva užvesti ir valdyti, dėka pažangių inovacijų, naujieji modeliai pasižymi šiomis savybėmis. Paprasta svirtis lengvai pasiekiama nykščiu, ji leidžia valdyti variklio nustatymus. Nauji modeliai turi paprastą trijų etapų užvedimo sistemą ir švelnaus patraukimo STIHL ErgoStart funkciją, taigi prietaisais labai patogu naudotis. Dėka veiksmingos antivibracinės sistemos darbas yra malonus, o ekologiškas variklis stipriai sumažina išmetamų teršalų kiekį. STIHL 2-MIX variklis, palyginus su standartiniu dvitakčiu varikliu, ne tik iki 70% sumažina išmetamų teršalų kiekį, jis iki 20% sumažina kuro sunaudojimą – taigi nauji modeliai naudingi ne tik aplinkai, bet ir jūsų kišenei.

Galingi ir naudingi

STIHL garsėja lauko įrankiais, kurie nepriekaištingai pjauna, naujosios benzininės gyvatvorių žirklės – ne išimtis. Abu modeliai tinkami kirpti gyvatvores ar krūmokšnius, jos pjauna net gudobelę ar bukmedį, greitai nugeni spygliuočių gyvatvores. Dvipusiai ašmenys leidžia pjauti iš abiejų pusių, ašmenys yra pjauti lazeriu, padengti deimantiniu sluoksniu ir su itin aštriais kraštais.

STIHL HS 46 C-E modelis turi 55 cm ilgio pjovimo juostą, o 30 mm tarpai tarp dantukų lengvai įveiks net nykščio dydžio šakas. Ašmenys aštrūs vienoje pusėje, o antras dantukų rinkinys turi apvalius, neaštrius kraštus, kurie apsaugo naudotoją nuo atsitiktinio įsipjovimo. STIHL HS 56 C-E modelis idealiai tinka dideliems darbams – jis turi 60 cm pjovimo juostą, abiejose pusėse pagaląstus ašmenis ir šiek tiek didesnius, 34 mm tarpus tarp dantukų. Abu aštrių dantukų rinkinius padengęs stiprus polimero sluoksnis, tai padeda apsaugoti naudotoją nuo įsipjovimo. Abi gyvatvorių žirklės turi ašmenų galų apsaugą, jeigu kerpant žemus augalus ašmenys paliečia žemę, ašmenys nėra pažeidžiami, o jų aštrūs kraštai nenukenčia.

 
Prenumerata el. paštu