Tiesiog pjaukite: nauji šoninio išmetimo vejos traktoriai

Skirti dideliems sodams ir vejoms, kur auga laukinės gėlės

VIKING vejos traktorius malonu vairuoti, jie puikiai pjauna, yra pažangaus dizaino, o dabar pristatome jums du naujus šoninio išmetimo modelius. Ypač tinkami didelėms vejoms ir aukštesnei žolei, naujieji VIKING šoninio išmetimo vejos traktoriai yra greiti, paprasti ir efektyvūs naudoti. Nupjauta žolė lygiai išmetama tiesiai ant vejos, taigi jums tiegiog reikia pjauti, kol darbas jau baigtas. Šoninio išmetimo funkcija ne tik taupo laiką, nupjauta žolė suyra, o jos natūralios maistinės medžiagos grįžta atgal į dirvožemį.

Galingas ir greitas

Naujieji vejos traktoriai puikiai tinka didesnėms vejoms – jie tinkamiausi iki 8000 m² plotams (beveik 0,8 ha vejos). Siūlome jums du modelius: 95cm (MT 4097 SX) arba 110cm (MT 4112 S) pjovimo pločiais. Šie traktoriai galingai veikia lygiose vietose, o tvirtas 70cm sukimosi ratas vikriai pjaus žolę pusūkiuose.

Tvirti, patvarūs ir puikiai veikiantys Briggs & Stratton varikliai užtikrina galingumą. Šie vejos traktoriai garsūs savo greitu darbu ir aukšta pjovimo kokybe.

Patogu ir lengva vairuoti

VIKING vejos traktoriai išsiskiria inovatyviu dizainu, sudėtingomis technologijomis ir paprastu bei maloniu naudojimu. Naujieji šoninio išmetimo modeliai ne išimtis. Vos tik atsisėdę ant patogios kėdės vairuotojai pasijus padėties šeimininkais. Visas traktoriaus valdymas paremtas automatinės mašinos logika. Pavyzdžiui, prekinės ir atbulinės pavaros perjungimas, kurį sukūrė VIKING komanda. Jūs intuityviai valdymo svirtį stumiate pirmyn arba traukiate atgal, kai norite važiuoti atbuline pavara. Kojų pedalai taip pat atitinka mašinoje esančius – akceleratoriaus pedalas yra dešinėje, o stabdžių pedalas kairėje pusėje. VIKING sukūrė sportinį vairą, o visus valdymo mygtukus lengva pasiekti.

 Veiksmingas darbas

Spyruoklinis pjovimo aukščio reguliavimas yra septynių etapų, galite pasirinkti nuo 35 iki 90 mm, reguliuoti labai paprasta sėdint vairuotojo vietoje. Kai ašmenys nėra naudojami, pavyzdžiui, iš garažo važiuojant link vejos, elektromagnetinė ašmenų sankaba saugiai ir patogiai sustabdo pjovimą tiesiog paspaudus mygtuką.

 Naudokitės visais traktoriaus privalumais

Naujųjų VIKING vejos traktorių tvirta ir stangri rėmo konstrukcija idealiai pritaikyta siūlomų priedų pritvirtimui, įskaitant sniego peilį, kuris tvirtinamas mašinos priekyje ir suteikia galimybę traktorių naudoti visus metus. Kiekvienas modelis turi priekabos prikabinimo įtaisą, taigi galite naudotis visais traktoriaus privalumais ir, pavyzdžiui, prikabinti sodo priekabą. Šoninio išmetimo traktoriai gali veikti kaip mulčiavimo mašinos, pateikiamas mulčiavimo įrankių komplektas, taigi žolė susmulkinama dar labiau ir taip greičiau suyra dirvožemyje.

Jau dabar iš mūsų prekybos atstovų įvairiuose šalies miestuose galite įsigyti VIKING T4 serijos vejos pjovimo traktorius, įskaitant naujus šoninio išmetimo modelius MT 4097 SX ir MT 4112 S. Jau dabar sužinokite, ką mes siūlome, arba raskite vietinį patvirtintą prekybos atstovą.