Universalus pjūvių meistras STIHL GTA 26

Naujiena! Solidus pagalbininkas kasdieniuose sodo ir laisvalaikio projektuose

 

Naujasis STIHL GTA 26 genėtuvas – nepaprastai universalus ir kompaktiškas įrankis, skirtas darbui sode su mediena. Nuo šiol Jūsų sodo projektai bus įgyvendinti be jokio vargoNustebsite pamatę, koks malonumas dirbti su naujuoju STIHL GTA 26.


Tegul Jūsų neapgauna GTA 26 dydis, – tai išties solidus pagalbininkas namuose ir sode. Naujasis STIHL GTA 26 akumuliatorinis genėtuvas pasižymi dideliu pjovimo našumu, ergonomišku dizainu, tyliu darbu ir ilgu veikimo laiku. Įrenginys valdomas labai paprastai ir patogiai. Dešimties centimetrų ilgio pjovimo juosta leidžia pjauti šakas, šakeles, kvadratines ir apvalias lentas ypač tiksliai. Įrenginyje sumontuota aukštos kokybės STIHL pjūklo grandinė, kurios keitimui nereikia papildomų įrankių. GTA 26 yra naujosios STIHL AS akumuliatorinių įrenginių sistemos dalis. Į šią sistemą taip pat įeina naujos akumuliatorinės žolės ir gyvatvorių žirklės HSA 26. AS sistema bus toliau plečiama. 

Mobilumas ir universalumas

Kompaktiško dizaino STIHL GTA 26 genėtuvas – universalus įrankis daugeliui poreikių! Šis mažas sodo pagalbininkas galės pakeisti grandininį pjūklą ar gyvatvorių žirkles mažesnių šakų pjūviams. STIHL GTA 26 akumuliatorinis genėtuvas pasižymi patogiu naudojimu ir mažu svoriu, – GTA 26 sveria tik 1,4 kg, įskaitant AS 2 akumuliatorių. Novatoriškas įrankis tinkamas ne tik efektyviam medžių ir krūmų genėjimui, bet ir tiksliam darbui su mediena nuo tvoros iki namelio medyje statybos darbų. STIHL genėtuvas valdomas labai paprastai ir patogiai. Jis tinka sodo savininkams, taip pat žmonėms, mėgstantiems įdomius laisvalaikio projektus.Paprastas naudojimas

GTA 26 yra kompaktiškas ir lengvas, grandinė įtempiama vienu paspaudimu, o pačiam įrankiui nereikia jokių degalų. Grandinė pakeičiama be įrankių. Įsigiję GTA 26 genėtuvą, drauge su įrankio komplektu gausite viską, kad galėtumėte iškart pradėti darbus.
Naudojant šį modelį, grandinę galima pakeisti be įrankių. Be to, jame yra beįrankis grandinės įtempimas.

Galia

Tvirta STIHL Picco Micro 3 pjovimo grandinė sukurta našiam ir galingam pjovimui. Grandinės greitis 8 m/s. Su vienu pilnai įkrautu 10,8 V LITHIUM-ION STIHL AS 2 akumuliatoriumi GTA 26 gali supjauti iki 80 lentų ar šakų, kurių skersmuo iki Ø 4 cm.

 Tylus veikimas

GTA 26 garso lygis yra mažesnis nei 85 dB / A. Dirbant nereikalinga ausų apsauga.


Ergonomiškas 

Dėl subalansuoto svorio centro, apgalvoto dizaino ir mažos vibracijos dirbti su GTA 26 yra ypač patogu. GTA 26 dizainas leidžia viso darbo metu matyti pjovimo juostą. Ergonomiška, neslidi valdymo rankena ir lankstus apsauginis dangtelis užtikrina saugų darbą. Norint patikrinti akumuliatoriaus įkrovos lygį užtenka paspausti mygtuką. Užsidegus ryškiam LED įkrovimo lygio indikatoriui vartotojas visuomet informuojamas apie likusią akumuliatoriaus talpą.


Sandėliavimas
 
Įrankis yra kompaktiškas ir komplektuojamas su STIHL krepšiu, kurį galima patogiai transportuoti su visais priedais ar sandėliuoti pritvirtinant prie sienos.

 

Saugaus darbo nurodymai: 
- Dirbdami naudokite abi rankas. 
- Nešiokite apsauginius akinius.
- Dėvėkite darbo pirštines.
-
Užsidėkite šalmą, jei yra pavojus, kad gali nukristi šakos. 
- Klausos apsauga
nereikalinga.

Rinkinyje:
1 x ličio jonų akumuliatorius AS 2, 28 Wh, 10,8 V
1 x standartinis įkroviklis AL 1
1 x „Light“ pjovimo juosta, 10 cm
1 x 1/4 colio „PM3“ pjovimo grandinė, 10 cm
1 x „Multioil Bio“, 50 ml
1 x gabenimo krepšys, juodas / oranžinis, su tvirtinimu prie sienos

Kaina: 159 €

 

Pirkite internetu STIHL GTA 26

Teiraukitės pas artimiausią STIHL prekybos atstovą. 

 
Prenumerata el. paštu