Kaip teisingai laikyti krūmapjoves

Po visus metus trukusio sunkaus darbo jūsų krūmapjovei reikia atsipūsti. Norint užtikrinti, kad po žiemos vėl sėkmingai kibtumėte į darbą, prieš dedant krūmapjovę į sandėlį reikia atkreipti dėmesį į kelis dalykus.

Kuro bako išpylimas

Prieš dedant įrenginį į sandėlį jį turite gerai nuvalyti ir visiškai išpilti kurą iš degalų bako. Norėdami palikti karbiuratorių be degalų leiskite įrenginiui dirbti laisva eiga, kol variklis sustos. Patikrinkite, ar ant įrenginio nėra purvo ir leiskite jam gerai išdžiūti.

 Žvakės tikrinimas

Nuimkite žvakę ir ją patikrinkite. Jeigu žvakės elektrodai yra šviesiai rausvai rudi, tai reiškia, jog žvakei viskas gerai. Jeigu jie kitokios spalvos, žvakę reikia išvalyti arba pakeisti.

 Metalinės darbinės įrangos tikrinimas

Nuimkite metalinius peilius ar diskelius ir juos išvalykite. Patikrinkite, ar jie nėra pažeisti ir apsaugokite juos nuo rūdijimo. Jei reikia, pristatykite juos patvirtintam STIHL prekybos atstovui ir jis darbo įrangą pagaląs.

Pjovimo valai turi būti laikomai šlapiai

Norint, kad pjovimo valai išliktų elastingi, nuo pjovimo galvutės nuimkite ritę ir laikykite ją drėgnoje vietoje. Dvi ar trys dienos prieš naujo sezono pradžią patalpinkite pjovimo valus į vandenį, taip jie bus lankstūs ir elastingi (tai taip pat taikoma PolyCut ašmenims).

 Taupykite vietą

Geriausia krūmapjovę pakabinti. Norint sutaupyti vietos, rankenas galite pasukti išilgai koto.

 Pastaba

Visada perskaitykite jūsų įrenginio vartotojo instrukciją. Norėdami gauti daugiau informacijos galite kreiptis į autorizuotą STIHL prekybos atstovą.

 

 
Prenumerata el. paštu