Alyva ir tepalai

Norėdami valdyti savo įrenginį, jūs turėsite paruošti benzino ir variklio alyvos mišinį.

Kuro mišinys

Jūsų benzininiam varikliui reikia benzino ir variklio alyvos mišinio. Benzino ir variklio alyvos kokybė yra labai svarbi, nes ji lemia variklio veikimą ir jo naudojimo laiką.

Netinkamas kuras ar sumaišymo santykis, kuris neatitinka reikalavimų, gali stipriai pažeisti variklį (stūmoklio įstrigimas, greitas susidėvėjimas).

Rekomenduojame šiuos maišymo santykius:

STIHL 1:50 dvitakčių variklių alyva:

1 : 50 => 1 dalis alyvos ir 50 dalių benzino

Maišymo santykiui 1:50 jums reikės 5 litrų benzino ir 0.10 litro (100cm³) STIHL dvitakčių variklių alyvos.

Benzino kiekis

STIHL dvitaktė alyva 1:50

 

Litrai

Litrai

cm³

1 0.02 (20)
5 0.10 (100)
10 0.20 (200)
15 0.30 (300)
20 0.40 (400)
25 0.50 (500)

Informacija apie benziną

 

Visada naudokite aukštos kokybės benziną, kurio oktaninis skaičius yra 95 RON (rekomenduojame naudoti bešvinį benziną, kad būtų apsaugota jūsų sveikata ir aplinka).

Dėmesio!

Atkreipkite dėmesį, kad įrenginiai su katalizatoriumi gali veikti tik su bešviniu benzinu, nes kitaip katalizatoriaus efektyvumas gali gerokai sumažėti arba jis gali būti pažeistas.

Informacija apie variklio alyvą

Maišydami kurą į kurui naudoti tinkamą talpą pirmiausia pilkite variklio alyvą, o po to benziną. Prieš pildami šį mišinį į kuro baką, jį gerai sumaišykite kratydami talpą. Būkite atsargūs jį atidarydami, nes viduje gali būti susidaręs slėgis.

Visada naudokite kokybišką dvitakčių variklių alyvą, kuri atitinka TC klasifikaciją. Geriausia naudoti STIHL dvitakčių variklių alyvą, kuri specialiai sukurta STIHL varikliams ir padeda prailginti variklių veikimo trukmę.

Svarbu!

Variklis, kuro padavimo sistema ir kuro bakas gali būti pažeisti, jeigu naudosite prastos kokybės variklio alyvą.

 

 

 
Prenumerata el. paštu