Paruoškite savo vejapjovę žiemai

Kaip vejapjovę tinkamai paruošti žiemai

Kaip jūsų vejapjovei seksis per žiemą? Turite atkreipti dėmesį į kelis aspektus, ruošdami vejapjovę šaltiems žiemos mėnesiams, kad pavasarį ji būtų paruošta naudojimui.

Nepalikite kuro

Ruošiantis žiemai kuro bakas turi būti visiškai ištuštintas, nes kuro likučiai su laiku praranda savo savybes, taigi jeigu bake paliksite kuro, pavasarį užvedant vejapjovę galite turėti problemų. Jeigu po paskutinio vejos pjovimo vis dar lieka kuro, patariame vejapjovę palikti veikti tuščiąja eiga, kol variklis pats užges.

Alyvos lygio tikrinimas

Ruošiantis žiemai taip pat svarbu patikrinti alyvos lygį, tačiau priešingai nei kuras, alyva turi atitikti normatyvus. Taip yra todėl, kad mašina turi būti visada darbinės būklės. Jeigu reikia, pakeiskite alyvą arba paprašykite savo VIKING prekybos atstovo jums padėti. Bet kokiu atveju laikykitės vartotojo instukcijose nurodytų taisyklių ir naudokite tinkamą alyvą.

Valymas

Po paskutinio vejos pjovimo svarbu kruopščiai išvalyti vejapjovę. Žolės likučiai, prilipę prie korpuso, gali būti pašalinti su medine ar plastikine mentele. Įsitikinkite, kad aušinimo vietose ar išmetimo srityje nėra žolės likučių, kadangi tai gali sukelti gaisro pavojų. Vejapjovę valykite šepetėliu ir vandeniu. Sodo žarna gali būti naudojama kaip pagalbinė valymo priemonė ir tik vejapjovės apačiai.

Įspėjimas: į guolius, tarpiklius ar variklio dalis nenaudokite stiprios vandens srovės, nes tai gali pažeisti jūsų įrenginį.

Norėdami iš įrenginio apačios pašalinti nešvarumus, pakreipkite jį atgal, kad žvakė būtų nukreipta į viršų. Jei vejapjovė pakreipta į šoną, į oro filtrą ar duslintuvą gali patekti alyvos, kuri sukels pažeidimų riziką.

Galutinis patikrinimas

Prieš pirmą vejapjovės naudojimą pavasarį patikrinkite, ar nėra pažeistas pjovimo peilis. Jei ant jo yra įtrūkimų ar griovelių, pjovimo peilį pas autorizuotą atstovą būtina pakeisti nauju. Kitu atveju galite peilį nuimti ir pagaląsti arba tai patikėti atlikti specialistui. Taip pat patariama šiuos veiksmus atlikti po 25 valandų naudojimosi įrenginiu, kad užtikrintumėte optimalų pjovimo efektyvumą.

Tinkamas laikymas

Kai visi priežiūros darbai yra atlikti, vejapjovė turi būti padėta laikyti po uždangalu nedulkėtoje ir sausoje vietoje.