Švediškas fakelas/laužavietė

Žinios, kaip susikurti švedišką laužavietę/fakėlą yra tikras turistavimo triukas. Sekite mūsų nuoseklias instrukcijas ir išmokite, kaip pasigaminti šį gaminį naudojant STIHL grandininį pjūklą tiesiog iš paprasto rąstelio. 


Švediško fakėlo pranašumai
Nors yra daugybė būdų, kaip užkurti laužą stovyklavietėje švediškas fakėlas, turi kelis nenuginčyjamus pranašumus ypač gaminant maistą.

Plokščias paviršius – priklausomai nuo jūsų rąsto dydžio, ant šio paviršiaus gali lengvai tilpti ir stabiliai stoveti tiek puodas arba ketaus keptuvė.
Greitai tinkama naudoti liepsna – tradicinio laužo liepsną sunku suvaldyti, prieš gaminant maistą, geriausia palaukti, kol liks tik žarijos. Tai gali užtrukti iki valandos. Švediško laužas sukoncentruoja ugnies sudegimą, leisdamas jau po 20 minučių gaminti maistą ant koncentruotos liepsnos.

Ugnis pakelta nuo žemės paviršiaus – net ir turint sausos medienos gali būti sunku sukurti tradicinį laužą, kai žemė yra labai šlapia arba padengta sniegu. Švediško laužo metodas leidžia neleidžia garuojančiam vandeniui ir drėgmei jo užgesinti.

 

Jums reikės

  • STIHL grandininio pjūklo,
  • Ožio malkoms pjauti,
  • Dirželio pritvirtinti rąstui,
  • Apsauginių rūbų,
  • Sausos medienos rąstelio,

Video pamoka, kurioje profesionalus medžio skulptorius Algimantas Sakalauskas rodo, kaip lengvai patiems pasigaminti švedišką fakelą/laužavietę. 

Pamokoje naudojami STIHL akumuliatoriniai pjūklai, kurie puikiai tinka darbui uždarose patalpose.

MSA 200 C-BQ, drožybai

MSA 200 C-BQ, drožybai, be akumuliatoriaus ir įkroviklio
 
Prenumerata el. paštu