Sodo smulkintuvo vadovas

ghe 135

Sutvarkykite sodo erdvę su sodo smulkintuvu

Problema jums aiški. Sodo tvarkymas sukuria didelį augalų liekanų kiekį. Ką geriausia galite padaryti su tokiomis sodo atliekomis kaip nupjauta žolė, medžių ir gyvatvorių nuopjovos, lapai bei nudžiūvusios gėlės? Neapsunkinkite savęs atliekas kraudami į krūvą ar leisdami pinigus brangiam atliekų pašalinimui, vietoj to raskite vietos smulkintuvui, kuris jums tarnaus daugybę metų. Aukštos kokybės STIHL sodo smulkintuvai – tai patikimos pjovimo sistemos, kurios susmulkina visokių rūšių sodo atliekas: griozdiškos šakos ir krūmingos šakelės greitai susmulkinamos į lengvai tvarkomas augalų atliekas, kurias galite išmesti arba naudoti kaip komposto pagrindą. Pastaba: sodo atliekų smulkinimas sumažina augalų nuopjovų masę vidutiniškai 75 %.

STIHL sodo smulkintuvas – žaliasis perdirbėjas

Susmulkintos sodo atliekos gali būti perdirbamos gaminant ekologišką kompostą – vertingas gamtines trąšas. Kai kurias susmulkintas medžiagas galite naudoti kaip sodo mulčių. Mulčius ir kompostas turi daugybę vertingų žaliavų, kurios visiškai natūraliu būdu aprūpina sodo dirvožemį svarbiomis maistinėmis medžiagomis. Taigi veja, gėlės ir krūmai puikiai klesti. STIHL sodo smulkintuvas – tai „žalias“ perdirbimas gamtai, sodui ir jums.

STIHL sodo smulkintuvai – dėl patikimumo

Rinkdamiesi STIHL sodo smulkintuvus, galite būti tikri teisingai priimtu sprendimu. Šių smulkintuvų naujoviška technologija, didelis patikimumas ir patogus naudojimasis yra per 25 metus sukauptų technologinių žinių ir patirties rezultatas. Mūsų plačiame asortimente kiekvienas ras, ko jam reikia. Turime jūsų reikalavimus atitinkančių įrenginių.

Nusibodo sodo atliekas vežti į sąvartyną? Namuose perdirbdami atliekas į kompostą ar mulčių, lapus ir augalų nuopjovas paverskite gamtos auksu.

Kokybiškas smulkintuvas ar sodo smulkintuvas yra patikima investicija, kuri sumažins sodo atliekas ir tarnaus jums daugybę metų. Pasirinkite įrenginį, kuris tinka jūsų sodui ir užduotims; patikrinkite saugumo funkcijas ir kokybę, ašmenų sistemą bei galingumą; rinkitės iš plačios sodo smulkintuvų priedų pasiūlos. Prieš pirkdami smulkintuvą, konsultuokitės su specialistu ir mėgaukitės ateinančio sezono gamtos auksu.

Kompostavimo patarimai:

  • Komposto krūvą kraukite pusiau šešėlyje, vieta turi būti apsaugota nuo vėjo ir erdvi atliekoms rinkti, rūšiuoti bei smulkinti.
  • Kompostuojamas medžiagas kapokite ir smulkinkite, tai pagreitins puvimą. Padidinus paviršiaus plotą, mikrobai bei kitos ardančios medžiagos gali lengviau imtis darbo.
  • Maišykite stambias, kapotas, „anglies pagrindo“ medžiagas, tokias kaip šakelės ir šakos, su minkštomis žaliomis azotinėmis atliekomis, tokiomis kaip žydintys krūmai ar lapai. Tai užtikrina gerą komposto sudėtį ir gerina tręšimo savybes.

 

 

 

 

 
Prenumerata el. paštu