Tobulas mulčiavimas

VIKING mulčiuojančios vejapjovės yra paremtos rotaciniu pjovimo principu. Mes jums paaiškinsime, kaip jos veikia, ir pademonstruosime VIKING turimas mulčiuojančias vejapjoves.

Kaip veikia VIKING mulčiuojančios vejapjovės

Nupjauta žolė kelis kartus susmulkinama specialiu daugiaašmeniu prietaisu, o į pjovimo zoną nukreipta oro srovė gamina labai mažus žolės gabalėlius. Nupjauta žolė lygiai paskirstoma ir nukrenta ant žolės beveik nematomai. Čia ji greitai supūva ir tręšia dirvą.

 

 VIKING Multi-Mower™

Mūsų VIKING 'VM' modelio vejapjovės (MB 545 VM, MB 650 VM, MB 655 VM) yra labai talentingi įrenginiai. Su vietoje esančia žolės dėže jų naupjauta žolė yra aukštos kokybės, kaip ir naudojant standartinę rotacinę vejapjovę. Išimkite žolės dėžę, įdėkite mulčiavimo priedą ir jūsų vejapjovė transformuosis į efektyvų mulčiavimo įrenginį, kuris nuojautą žolę išmes atgal ant vejos. Naupjauta žolė taip pat gali būti šalinama užpakalinėje vejapjovės dalyje. Dauguma VIKING vejapjovių gali būti perkonstruojamos į mulčiuojančias su papildoma mulčiavimo rinkiniu.

 

 VIKING mulčiuojančios vejapjovės

R serijos vejapjovės idealiai tinka šiurkščios žolės šienavimui ir toms vietoms, kuriose nenorite rinkti nupjautos žolės. Lengvas, tvirtas MB 2 R modelis yra puiki mulčiavimo vejapjovė, idealiai tinkanti tiek mažiems, tiek vidutiniams sodams. MB 3 RC ir MB 3 RT modeliai su skiriamaisiais trimis ratais lengvai manevruoja aplink krūmus ar medžius ir idealiai tinka aukštos žolės pjovimui. Kaip mulčiavimo vejapjovės gali būti naudojamos ir šoninio išmetimo vejapjovės.