STIHL akumuliatoriniai įrenginiai.

Mobilumas. Jokio triukšmo. Galia. Tik STIHL.

STIHL siūlo  kiekvieno poreikiams tinkančius akumuliatorinius įrenginius -  tiek privačių naudotojų, tiek profesionaliai dirbančių. STIHL  akumuliatorių AK sistema, į kurią įeina keturi galingi įrenginiai ir trys akumuliatoriai yra optimalus sprendimas sodų ir namų savininkams. Dar rimtesnis reikalas yra STIHL akumuliatorių AP sistema. Profesionalai čia ras ypač aukštos kokybės įvairių techninių charakteristikų  įrenginius gyvatvorių kirpimui, vejos bei vejos pakraščių  pjovimui, lapų nupūtimui, takų šlavimui ar medienos pjovimui. Tos pačios gaminių linijos įrenginiams tinka visi akumuliatoriai.

Naudodami STIHL akumuliatorinius įrenginius, dirbkite lanksčiai ir su pakankama jėga

STIHL siūlo sodininkui mėgėjui ar profesionalui akumuliatorinius įrenginius, padedančius atlikti įvairius darbus, reikalaujančius tylaus ir lankstaus sprendimo. Itin galingi akumuliatoriai suteikia reikiamos jėgos bet kokiam darbui ir padeda pasiekti geriausius rezultatus. Akumuliatoriai yra integruoti arba keičiami, priklausomai nuo įrenginio. Tai Jums leis dirbti mobiliai ir kiekvieną savo sodo kampelį sutvarkyti taip, kad jis atitiktų jūsų lūkesčius. Naudodami naujoviškus, galingus STIHL akumuliatorinius įrenginius, tobulai pritaikytus prie Jūsų poreikių, galėsite ne tik išpuoselėti sodą prie namo, vidinį kiemą ar susikurti žaliąją idilę prie namų, bet ir deramai prižiūrėti kraštovaizdį, atlikti darbus statybų aikštelėje ar profesionaliai pasirūpinti medžiais.

STIHL akumuliatoriaus galia – suraskite akumuliatorinį įrenginį, kuris Jums labiausiai tiktų

Patyrinėję STIHL akumuliatorinius produktus, turinčius integruotą akumuliatorių, arba akumuliatorines AK ir AP sistemas, tarp jų surasite bet kokiam darbui tinkamą įrenginį. STIHL siūlo akumuliatorinių įrenginių paprastiems, kasdieniams priežiūros darbams atlikti. Įrenginiai, kuriuose integruotas ličio jonų akumuliatorius, idealiai pritaikyti dirbti mažame sode. Naudodamiesi jais, puikiai atliksite kūrybiškumo reikalaujančius bei subtilius darbus, be to, galėsite iki mažiausių smulkmenų suderinti visas detales ir susikurti savo svajonių sodą. Akumuliatorius yra integruotas visuose įrenginiuose, tad juos galima naudoti iš karto. Įkrovos indikatoriuje visada matysite, kiek laiko liko prietaisui veikti. Be to, įrenginiai veikia labai tyliai, todėl su jais galima be problemų dirbti įvairiose vietose.

Didesniems darbams vidutinio dydžio sode atlikti tinka STIHL akumuliatorinės AP sistemos akumuliatoriniai įrenginiai. Jie naudojami su keičiamu akumuliatoriumi, kurį galima greitai įkrauti atitinkamoje įkrovimo stotelėje. Tad šie įrenginiai puikiai tiks, norint dailiai apkarpyti gyvatvorę, greitai ir švariai nupūsti lapus ar lygiai nupjauti veją. Naudodami galingus bei tyliai veikiančius akumuliatorinius įrenginius, atliksite visus svarbiausius savo sodo darbus. Didžiausias šios serijos pranašumas tas, kad akumuliatorių galima naudoti visuose akumuliatorinės AP sistemos įrenginiuose. Visiems šiems akumuliatoriniams įrenginiams tinka tie patys įkrovikliai. Tai užtikrina maksimalų šių prietaisų lankstumą.

STIHL akumuliatorinė AP sistema – tai idealus sprendimas didžiausių pastangų reikalaujantiems darbams atlikti. Pasitelkiant galingus akumuliatorinės AP sistemos įrenginius, galima atlikti tokius darbus: intensyviai prižiūrėti kraštovaizdį ir sodus, profesionaliai pasirūpinti medžiais, dirbti statybų aikštelėse ar uždarose patalpose. Šie prietaisai neskleidžia didelio garso, todėl, naudodamiesi jais, galėsite lanksčiai dirbti netgi triukšmui jautriose vietose. Be to, jie ypač atsparūs oro sąlygoms. Šie akumuliatoriniai įrenginiai, turintys ant nugaros nešamą akumuliatorių, ilgai išlieka našūs, net intensyviai juos naudojant.

Tinkamai naudokite STIHL akumuliatorinius įrenginius

Iš įvairių akumuliatorinių įrenginių lengvai išsirinksite įrankį, geriausiai atitinkantį jūsų tikslą. Akumuliatoriai gali būti naudojami įvairiuose akumuliatorinės AK arba AP sistemos įrenginiuose. Tai suteikia Jums galimybę dirbti ypač lanksčiai. Siekiant kuo veiksmingiau dirbti su šiais akumuliatoriniais įrenginiais, rekomenduojame įsigyti bent du akumuliatorius: kol vienas bus įkraunamas, galėsite naudoti kitą.

Akumuliatoriai gali būti naudojami įvairiuose akumuliatorinės sistemos AK arba AP sistemos įrenginiuose, todėl galėsite dirbti ypač lanksčiai. Siekiant kuo efektyvesnio darbo su šiais akumuliatoriniais įrenginiais, rekomenduojame įsigyti bent du akumuliatorius – kol vienas bus įkraunamas, galėsite dirbti su kitu.