Akumuliatoriniai įrenginiai.

Mažiems sodams.

STIHL akumuliatoriniai įrenginiai nedideliems sodams – tyliai veikiantys, bet galingi pagalbininkai

STIHL turėdama ilgesnę kaip devyniasdešimt metų variklinių įrenginių gamybos patirtį, taip pat itin aistringai kuria ir nedideliems sodams skirtus akumuliatorinius įrenginius. Patogios naudoti žoliapjovės, pūtikliai bei gyvatvorių žirklės suteiks Jums dar daugiau džiaugsmo, atliekant bet kokius sodo darbus savo namuose. Naudojantis šiais paprastai valdomais, greitai paruošiamais naudoti įrenginiais, pasižyminčiais didele akumuliatoriaus galia, darbas eisis ypač lengvai.

Akumuliatoriaus galia krūmams ir gyvatvorėms – mobilumas bei jėga

Naujieji nedideliems sodams skirti STIHL akumuliatoriniai įrenginiai yra pakankamai galingi, kad jais galima būtų karpyti ir prižiūrėti visžalius krūmus bei gyvatvores. Šie įrenginiai nedaug sveria, tad su jais malonu dirbti: be vargo apipjaustysite vejos pakraščius, apkarpysite gyvatvores ir krūmus, išvalysite sklypą. Daugumoje įrenginių akumuliatorius jau yra integruotas, tad jūs galite visiškai laisvai judėti. Mažame sode taip pat atsiranda daugybė darbų, todėl vertėtų įsigyti įrenginių, pasižyminčių STIHL būdingomis detalėmis, pvz., keičiamaisiais įrankiais ir praktiškais priedais:

- Akumuliatorinėmis gyvatvorių žirklėmis HSA 45 galima atlikti 50 cm ilgio pjūvį. Šios žirklės pakankamai galingos, kad apkarpytumėte jomis krūmus ir gyvatvores, neeikvodami jėgų.

Vejos pjovimas ir tvarkymas su akumuliatorine žoliapjove

Kur negali patekti vejapjovė, ten pasieks žoliapjovė FSA 45. Ši akumuliatorinė žoliapjovė yra kompaktiška ir turi didelės galios akumuliatorių su įkrovos indikatoriumi, todėl ji tapo populiariu vejos tvarkymo bei pjovimo įrenginiu. Žoliapjovę FSA 45 greitai priderinsite prie savo ūgio – Jums tereikės, nenaudojant jokių papildomų įrankių, nustatyti jos kotą ir ąsinę rankeną. Dar vienas privalumas: STIHL, siekdama, kad būtumėte visiškai pasirengę įvairiausiems iššūkiams, tiekia nedideliems sodams skirtus akumuliatorinius įrenginius kartu su įvairiais pjovimo įrankiais, pakeičiamais keliais rankų judesiais.

Akumuliatorinis pūtiklis – švarus paviršius, įdedant mažai pastangų

Net ir mažame sode gali prikristi daug lapų. Visus lapus, purvą bei nupjautą žolę švariai nupūsite pūtikliu. Jį patogu naudoti. Tik 2 kg sveriančiame pūtiklyje BGA 45, kaip ir kituose STIHL akumuliatoriniuose įrenginiuose, skirtuose nedideliems sodams, yra integruotas akumuliatorius ir aktyvinimo raktas, apsaugantis, kad prietaisas nebūtų paleistas netyčia.

STIHL ličio jonų akumuliatorių našumas

STIHL nedideliems sodams skirti akumuliatoriniai įrenginiai standartiškai konstruojami su ilgai veikiančiu ličio jonų akumuliatoriumi. Įkrovos indikatorius rodo, kiek laiko veiks įrenginys arba kiek dar turi būti kraunamas akumuliatorius. Toliau pateikti keli STIHL pavyzdžiai, parodantys, kiek laiko ir ar našiai veikia nedideliems sodams skirti akumuliatoriniai įrenginiai. Taigi, kol akumuliatorius išsikraus, Jūs atliksite šiuos darbus:

- gyvatvorių žirklėmis HSA 45 apkarpysite iki 80 m² žalumos;

- žoliapjove FSA 45 dailiai apipjaustysite iki 250 m vejos pakraščių, išgaudami norimą formą;

- 2 kg sveriančiu pūtikliu nupūsite sausus lapus nuo iki 200 m² terasų ir asfalto.

Naudokite šiuos įrenginius iš karto, valdykite juos ypač lengvai

Bendrovė STIHL, kurdama nedideliems sodams skirtus akumuliatorinius įrenginius, nuolat rūpinasi, kad būtų patogu naudotis šių įrenginių funkcijoms. Įrengtos vietą taupančios sieninės įkrovimo stotelės, įtaisyti paprastai valdomi ir lengvai pakeičiami pjovimo įrankiai, todėl dirbti mažame sode ypač lengva. Atsarginiai peiliai arba pjovimo galvutės paprastai pakeičiamos, nenaudojant jokių įrankių. Akumuliatoriniai įrenginiai veikia labai tyliai, todėl juos galima be problemų naudoti net tankiai gyvenamose vietovėse. Tiesiog išpakuokite STIHL nedideliems sodams skirtus akumuliatorinius įrenginius ir imkitės darbo!