Jėga ir mobilumas – akumuliatorinės krūmų ir gyvatvorių žirklės

Patogios gyvatvorių žirklės HSA 45, kuriose integruotas akumuliatorius, kerpa itin našiai ir yra lengvai valdomos, todėl, naudodamiesi jomis, pasieksite puikius rezultatus nedideliame sode. Su HSA 45 tiksliai apkarpysite ir suformuosite krūmus bei gyvatvores, kokių patys norite. Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės yra patogios, nedaug sveria, todėl nepavargsite, net ilgai jomis naudodamiesi. Šioms žirklėms būdinga apgalvota konstrukcija, todėl su jomis malonu dirbti tiek patyrusiems sodininkams, tiek žmonėms, kuriems tik kartais jų prireikia.

 
Palyginti Modelis Akumuliatorinė sistema Svoris, kg Pjovimo juostos ilgis, cm Akumuliatoriaus veikimo laikas iki, min Kaina
HSA 45 AI sistema 2.3 50 20/12 139.00 € *
 
alt
Pasirinkite 2-5 prekes kad galėtumėte palyginti

* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.

 

Apgalvoti STIHL akumuliatoriniai įrenginiai

Įsigiję STIHL akumuliatorinį įrenginį, turėsite itin našų įrankį ir patys tapsite daug lankstesni. Patogūs STIHL akumuliatoriniai įrenginiai, prie kurių priskiriamos ir akumuliatorinės krūmų žirklės, ypač tinka mažiems sodams. Akumuliatorius yra iš dalies integruotas šiuose įrenginiuose, todėl juos galima iš karto naudoti ir vėl greitai įkrauti.

Jūsų sodui tinkamas modelis

Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės HSA 45 (pjūvio ilgis – 50 cm) tinka krūmams bei gyvatvorėms apkarpyti ir plonoms šakelėms nupjaustyti. Integruotas akumuliatorius veikia iki 40 min. – tokio laiko pakanka gyvatvorėms prižiūrėti nedideliame sode. Ypač lengvas įrenginys puikiai subalansuotas, todėl dirbant sode tausojamos Jūsų jėgos. Minkšta rankena užtikrina, kad darbas bus atliktas tiksliai ir prietaisas mažai vibruos. Karpant gyvatvores su iš vienos pusės nušlifuotais peiliais, užtikrinama, kad pjūvis bus lygus ir rezultatas džiugins akį. Įrenginys veikia tyliai, todėl galėsite bet kuriuo metu dirbti, nenaudodami jokių ausų apsaugos priemonių, triukšmui jautriose vietose.