Nauja akumuliatorių AK sistema.

Pasiruošę iššūkiams.

STIHL akumuliatorinė AK sistema – sukomplektuotas paketas Jūsų sodui

Visi Jūsų nuolat naudojami įrenginiai gali būti varomi itin galingais STIHL akumuliatorinės AK sistemos akumuliatoriais. Visi įrenginiai, nuo pjūklo iki žoliapjovės, veikia tyliai, yra patogūs, be to, jiems nereikalingi jokie laidai. Skirtingos talpos akumuliatoriai įkraunami, naudojant standartinį kroviklį. Naudodamiesi šiuo ištobulintų sodo ir kraštovaizdžio priežiūros įrenginių rinkiniu, Jūs lengvai susikursite žaliąją oazę. Sužinokite daugiau.

Vienas akumuliatorius, daug įrenginių

Norite naudoti savo sode belaidžius įrenginius, bet tikrai nepageidaujate, kad jie generuotų išmetamąsias dujas? Puikus sprendimas Jums – STIHL akumuliatorinės AK sistemos įrenginiai. Jie atitinka aukštus našumo bei komforto reikalavimus ir puikiausiai tinka vidutinio dydžio sodui. Tikrai pajausite jų naudą, jei Jums reikia kas savaitę pjauti veją, kasdien pūsti lapus rudenį arba dirbti su pjūklu, žoliapjove ar gyvatvorių žirklėmis. Visi STIHL akumuliatorinės AK sistemos įrenginiai sukurti taip, kad išpildytų Jūsų lūkesčius ir įgyvendintų jiems keliamas užduotis.

Stiprūs skirtingos galios akumuliatoriai patenkins Jūsų poreikius

Visi STIHL akumuliatorinės AK sistemos produktų serijos įrenginiai varomi trimis skirtingos galios akumuliatoriais. Jie pritaikyti įvairiems sistemos įrenginiams ir gali būti įkraunami, naudojant tą patį įkroviklį. Ličio jonų akumuliatorių galia yra 72, 144 arba 180 kilovatvalandžių (Wh), o veikimo laikas priklauso nuo įrenginio tipo. Visi akumuliatoriai turi šviesos diodų (LED) įkrovos indikatorių. Standartinis įkroviklis AL 101, kurį naudojant, įkraunami AP ir AK tipų akumuliatoriai, gali būti montuojamas prie sienos. Akumuliatoriai, kuriais varomi STIHL akumuliatorinės AK sistemos įrenginiai, įkraunami per 80–205 min. Taigi Jūsų įrenginiai netrukus vėl bus paruošti naudoti.

Naudodamiesi STIHL akumuliatorinės AK sistemos įrenginiais, dirbkite ypač tyliai

Nesvarbu, pūstumėte lapus, dirbtumėte pjūklu, pjautumėte veją ar karpytumėte gyvatvorę, – visus šiuos darbus su akumuliatoriniais įrenginiais galite atlikti triukšmui jautriose vietose, pvz., tankiai gyvenamuose rajonuose, netoli ligoninių, mokyklų ar vaikų darželių. STIHL akumuliatorinės AK sistemos įrenginiai veikia ypač tyliai, bet yra galingi. Pasitelkdami šiuos prietaisus, Jūs įveiksite užduotis patikimai, veiksmingai ir be triukšmo – Jums neprireiks net ausų apsaugos priemonių.

Lankstus akumuliatorinės AK sistemos įrenginių pasirinkimas

STIHL akumuliatorinės AK sistemos produktų šeimos įrenginiai tiekiami su akumuliatoriumi ir įkrovikliu AL 101 arba be jų. Koks akumuliatorius (jei pasirinkote modelį su akumuliatoriumi) įeina į tiekimo komplektą, priklauso nuo konkretaus įrenginio. Taip pat svarbios dvi pakopos, įstumiant akumuliatorių į įrenginį. Pirmojoje – tarpinėje – pakopoje akumuliatorius yra tvirtai užfiksuojamas įrenginyje, tačiau neliečia kontaktų. Antrojoje – galutinio užfiksavimo – pakopoje akumuliatorius yra iki galo įstumiamas, taigi suaktyvinamas maitinimas ir įrenginys gali būti eksploatuojamas. Tokia sistema leidžia tausoti akumuliatorius, todėl jie tarnauja ypač ilgai.