Jėga ir mobilumas – akumuliatorinės krūmų ir gyvatvorių žirklės

Lengvos akumuliatorinės krūmų žirklės HSA 25 arba patogios gyvatvorių žirklės HSA 45, kuriose integruotas akumuliatorius, kerpa itin našiai ir yra lengvai valdomos, todėl, naudodamiesi jomis, pasieksite puikius rezultatus nedideliame sode. HSA 25 labiau tinka mažoms visžalėms gyvatvorėms karpyti bei prižiūrėti, o su HSA 45 tiksliai apkarpysite ir suformuosite krūmus bei gyvatvores, kokių patys norite. Šie mobilūs įrenginiai puikiai tinka buksmedžiams formuoti, nedidelėms gyvatvorėms apipjaustyti ar vejos pakraščiams dailiai aplyginti. Akumuliatorinės krūmų ir gyvatvorių žirklės yra patogios, nedaug sveria, todėl nepavargsite, net ilgai jomis naudodamiesi. Šioms žirklėms būdinga apgalvota konstrukcija, todėl su jomis malonu dirbti tiek patyrusiems sodininkams, tiek žmonėms, kuriems tik kartais jų prireikia.

 
Palyginti Modelis Akumuliatorinė technologija Svoris, kg Pjovimo juostos ilgis, cm Akumuliatoriaus veikimo laikas iki, min Kaina
HSA 25 teleskopinis kotas 41.00 € *
HSA 45 su integruotu akumuliatoriumi ir įkrovikliu Ličio jonų 2.3 50 20/12 129.00 € *
HSA 25 Ličio jonų 0.6 17 110 99.00 € *
129.00
 
alt
Pasirinkite 2-5 prekes kad galėtumėte palyginti

* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.

 

Apgalvoti STIHL akumuliatoriniai įrenginiai

Įsigiję STIHL akumuliatorinį įrenginį, turėsite itin našų įrankį ir patys tapsite daug lankstesni. Patogūs STIHL akumuliatoriniai įrenginiai, prie kurių priskiriamos ir akumuliatorinės krūmų žirklės, ypač tinka mažiems sodams. Akumuliatorius yra iš dalies integruotas šiuose įrenginiuose, todėl juos galima iš karto naudoti ir vėl greitai įkrauti.

Jūsų sodui tinkamas modelis

Akumuliatorinės krūmų žirklės HSA 25 labai padeda prižiūrėti ir formuoti mažas gyvatvores bei krūmus. Į šias žirkles įmontavus žolės peilį, jomis galima apipjaustyti vejos pakraščius palei gėlyną, terasą ar namą. Jos turi ergonomišką guminę rankeną, dėl to žymiai mažiau vibruoja dirbant. O kai ranka rami, tada ir pjūvis tikslesnis. Dėl to, naudodamiesi akumuliatorinėmis krūmų žirklėmis, pasieksite puikius rezultatus savo sode, kuriais patys stebėsitės. Blokavimo svirtelė užtikrina šio prietaiso saugumą. Į tiekimo komplektą įeina kroviklis, kurį galima montuoti prie sienos, – tai sutaupys vietos ant Jūsų darbastalio. Dar vienas akumuliatorinių krūmų žirklių pranašumas – aukštos kokybės pjovimo įrankiai. Krūmų peilis (pjūvio plotis – 170 mm) pritaikytas dekoratyviniams medeliams ir gyvatvorėms, o žolės peilis (pjūvio plotis – 115 mm) – žolei bei vejos pakraščiams apipjaustyti. Žirklėse integruotas greitojo keitimo mygtukas, todėl peiliai bemat pakeičiami. Be to, šio įrenginio peiliai, pasižymintys dvigubo postūmio technika, pjauna ypač stipriai ir tiksliai. Pritaisę prie akumuliatorinių krūmų žirklių teleskopinį kotą (pasirinktinis priedas), galėsite dirbti stovėdami. Aukštis nustatomas tolygiai nuo 95 iki 110 cm. Įrenginį galima pasukti 125° kampu ir taip nusistatyti ergonomiškai tinkamiausią darbo padėtį.

Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės HSA 45 (pjūvio ilgis – 50 cm) tinka krūmams bei gyvatvorėms apkarpyti ir plonoms šakelėms nupjaustyti. Integruotas akumuliatorius veikia iki 40 min. – tokio laiko pakanka gyvatvorėms prižiūrėti nedideliame sode. Ypač lengvas įrenginys puikiai subalansuotas, todėl dirbant sode tausojamos Jūsų jėgos. Minkšta rankena užtikrina, kad darbas bus atliktas tiksliai ir prietaisas mažai vibruos. Karpant gyvatvores su iš vienos pusės nušlifuotais peiliais, užtikrinama, kad pjūvis bus lygus ir rezultatas džiugins akį. Įrenginys veikia tyliai, todėl galėsite bet kuriuo metu dirbti, nenaudodami jokių ausų apsaugos priemonių, triukšmui jautriose vietose.