ASA 85, be akumuliatoriaus ir įkroviklio

 
 

Galingos akumuliatorinės sodo žirklės šakoms iki 45 mm storio. Idealios genėti bendruomeninius želdynus, vaisių auginimo ir vynuogininkystės ūkiuose. Patvarus aliuminis korpusas, ergonomiškai suformuota rankena, elektroniniu būdu reguliuojama keturių pakopų ašmenų anga, svoris 980 g. 

Norėdami išsirinkti tinkamiausią akumuliatoriaus ir įkroviklio kombinaciją šiam įrenginiui spauskite čia.

Versijos

Kaina
* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
asa 85

Techniniai duomenys

Akumuliatoriaus tipasLičio jonų PRO
Nominali įtampa, V36
Svoris, kg0,98
Maksimalus pjaunamas storis, mm45
Ilgintuvo ilgis, m1.6
AP 200 akumuliatoriaus veikimo laikas iki, min400
AP 300 akumuliatoriaus veikimo laikas iki, min600
 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.

asa 85

Standartinės savybės

 • Elektroniškai valdomas STIHL elektrinis variklis (EC) Zoom
  Elektroniškai valdomas STIHL elektrinis variklis (EC)

  Elektroniniu būdu valdomas STIHL elektrinis variklis (EC) veikia be anglinių šepetėlių, mechaniškai beveik nedyla, o daug didesnis nei įprastinių elektrinių variklių naudingumo koeficientas atitinka visus lūkesčius. Todėl akumuliatoriaus energija optimaliai paverčiama galia.

 • Valdiklis Zoom
  Valdiklis

  Akumuliatorinių sodo žirklių kuprinėje, prie juosmens esančio valdiklio ekrane patogiai galime matyti informaciją apie ašmenų sureguliavimą, pjūvių skaičių ir akumuliatoriaus įkrovimo lygį. Taip pat čia galima reguliuoti proporcingo ir impulsinio pjūvių kaitą.

 • Kuprinė akumuliatorinėms sodo žirklėms ir jų priedams Zoom
  Kuprinė akumuliatorinėms sodo žirklėms ir jų priedams

  Kuprinė akumuliatorinėms sodo žirklėms ir jų priedams dėl optimalaus svorio paskirstymo saugo nugarą net ir ilgai dirbant. Kilpos prie pečių diržų leidžia arti kūno patogiai nukreipti laidą tiek kairiarankiams , tiek dešiniarankiams. Be to, ergonomiškas dizainas leidžia jas patogiai valdyti.

 • Reguliuojamas tarpas tarp ašmenų Zoom
  Reguliuojamas tarpas tarp ašmenų

  Elektroniniu būdu keturiomis pakopomis 50%, 60%, 70% arba 100% reguliuojamas tarpas tarp ašmenų. Darbo metu užtenka greitai dukart spustelti jungimo klavišą ir taip pakeisti nustatytą tarpą tarp ašmenų. Tokiu būdu efektyviai ir taupydami laiką nukirpsite įvairaus storio šakas.

 • Aliumininis korpusas Zoom
  Aliumininis korpusas

  Patvarus aliumininis korpusas optimaliai apsaugo STIHL ASA 85 vidų nuo nešvarumų , o tai svarbu įrenginio ilgaamžiškumui.

 • STIHL EC variklis Zoom
  STIHL EC variklis

  Nereikalaujantis specialios priežiūros , bešepetėlinis ir efektyvus STIHL EC variklis užtikrina įrenginio ilgesnį veikimo laiką ir padidina jo ilgaamžiškumą. Variklį valdanti naujoji STIHL EC elektronika atpažįsta apkrovą pvz.: storų šakų kirpimas ir atitinkamai jį sureguliuoja, dar prieš pradedant kirpti. Todėl eigų skaičius pjūvio metu išlieka pastovus, o tai garantuoja maksimalų pjovimo našumą.

 

Pritaikomos savybės

 • AL 300 Greitasis įkroviklis Zoom
  AL 300 Greitasis įkroviklis

  230 V, skirtas STIHL akumuliatoriams AP ir AR. Korpuso apačioje yra įtaisas, skirtas kabinti ant sienos ir suvynioti laidui, su veikimo režimo indikatoriumi (šviesos diodai) ir aktyviu akumuliatoriaus aušinimu. Maksimalus AL 300 įkrovimo laikas pagal akumuliatoriaus tipą bei iškrovimo lygį yra iki 75 min.

 • AP 300 Ličio jonų akumuliatorius Zoom
  AP 300 Ličio jonų akumuliatorius

  Lengvas ir galingas 36V ličio jonų akumuliatorius su 227 Wh talpa. Gali būti naudojamas bet kuriam Viking ar Stihl akumuliatoriniam įrenginiui. Su krovimo būsenos indikatoriumi (LED). Galima krauti su standartiniu AL 100, greito krovimo AL 300 ir AL 500 įkrovikliais.

 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.