STIHL akumuliatoriniai įrenginiai.

Mobilumas. Jokio triukšmo. Galia. Tik STIHL.

Naudojant itin galingus STIHL akumuliatorinės AP sistemos produktų serijos įrenginius, pasiekiami puikūs rezultatai

Prižiūrint sodą ir kraštovaizdį svarbu, kad įrenginys neprarastų savo galios, taip pat kad jis našiai veiktų ir būtų paprastai bei lanksčiai valdomas. Plataus STIHL akumuliatorinės AP sistemos asortimento įrenginiai pasižymi visomis šiomis savybėmis. Iš skirtingų tipų ir modelių išsirinkite didelio galingumo įrenginius, atitinkančius Jūsų individualius poreikius. Pasiūla yra plati: nuo pjūklų, gyvatvorių žirklių ir aukštapjovių iki šlavimo įrenginių. Taigi amatininkai ir mėgėjai, sodininkai bei profesionalūs žaliųjų plotų prižiūrėtojai ras viską, ko reikia jų darbui atlikti.

Naujoviški STIHL akumuliatorinės AP sistemos akumuliatoriai

STIHL akumuliatorinės AP sistemos įrenginių ypatumas – jų aukštos kokybės ličio jonų akumuliatoriai. Jie pasižymi išskirtine galia, dideliu energijos tankiu, labai ilgai veikia ir yra įkraunami per itin trumpą laiką, be to, neturi atminties efekto ir tinka visiems STIHL akumuliatorinės AP sistemos produktų serijos įrenginiams. Šie akumuliatoriai išlaiko net kelis šimtus įkrovimo ciklų, nepatirdami energijos nuostolių. Jie neturi atminties efekto, todėl, net iš dalies išsikrovę, išlieka tokie pat pajėgūs. Dirbdami su šios produktų linijos įrenginiais, įsitikinsite, kad STIHL akumuliatorinės AP sistemos įrenginių akumuliatorių galia išlieka nepakitusi visą laiką, kol jie yra eksploatuojami. Išimti išsikrovusį ir įdėti įkrautą akumuliatorių užtrunka vos kelias sekundes. Akumuliatoriui visiškai įsikrovus, LED įkrovos indikatorius užgęsta. Siekdami užtikrinti optimalų veikimo laiką, turėtumėte suderinti akumuliatorių su įrenginiu.

Įkrovimas su STIHL įrenginiais

STIHL akumuliatoriai įkraunami, naudojant standartinį įkroviklį AL 101 arba greituosius įkroviklius AL 300 ir AL 500. Greitieji įkrovikliai pasižymi didesne įkrovimo galia ir akumuliatoriaus aktyviojo aušinimo funkcija. STIHL akumuliatorinės AP sistemos produktų linijos įkroviklį AL 500 galima pritvirtinti prie sienos jo korpuso dugne esančiu įtaisu, tad šis įkroviklis neužims vietos ant Jūsų darbastalio. Patartina įsigyti du ar daugiau akumuliatorių, kad galėtumėte juos naudoti pakaitomis. Tai ypač aktualu, jei dirbate dažnai ir ilgesnį laiką. Turint kelis akumuliatorius, nereikės daryti pertraukos akumuliatoriui įkrauti.

STIHL akumuliatorinę AP sistemą galima naudoti triukšmui jautriose vietose

Akumuliatoriais varomus STIHL įrenginius ypač tinka naudoti triukšmui jautriose vietose, pvz., netoli mokyklų, vaikų darželių ar ligoninių. Nors STIHL akumuliatorinės AP sistemos įrenginiai yra labai galingi, juos naudojant, Jums neprireiks ausų apsaugos priemonių. Šie prietaisai veikia taip tyliai, kad dirbdami galėsite netgi pabendrauti su kolegomis. Nedrumsite kaimynų ramybės – būsite pavyzdingas sodininkas! Be to, naudodami akumuliatorinius įrenginius, išvengsite išmetamųjų dujų. Elektroninis EC variklis labai veiksmingai panaudoja akumuliatoriaus energiją – padeda pasiekti aukščiausią darbo našumą. Dar vienas pribloškiantis šių įrenginių pranašumas: jų mechaninė dalis beveik nedyla, taigi yra ilgaamžė. Galite naudoti šituos prietaisus kaip profesionalas arba privačioms reikmėms. Būsite sužavėti pamatę, kaip apgalvotai veikia technologija ir kaip veiksmingai valdomi tyliai veikiantys itin galingi įrenginiai!