MSA 120

Universalus akumuliatorinis genėtuvas

Universalus akumuliatorinis genėtuvas. Skirtas medžiams ir krūmams genėti, žaliosioms atliekoms pjauti ar statybos darbams iš medžio. Ergonomiška, neslidi valdymo rankena. Grandinės keitimas be įrankių, lankstus apsauginis gaubtas saugiam darbui, su įkrovos būsenos indikatoriumi.

 
Palyginti Modelis Akumuliatorinė sistema Nominali galia, V Pjovimo juostos ilgis, cm Svoris, kg Kaina
GTA 26, tik įrenginys AS sistema 10.8 10 1.2 139.00 € *
GTA 26 AS sistema 10.8 10 1.2 179.00 € *
 
alt
Pasirinkite 2-5 prekes kad galėtumėte palyginti

* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.

 

Gerbiami klientai,

Šiuo metu yra daugybė abejotinų tiekėjų svetainių ir skelbimų, kurie, siūlo STIHL GTA 26 sodo akumuliatorinį genėtuvą už mažą kainą nuo 12 € iki 49 €. Sukčiai susidaro įspūdį, kad yra tiesiogiai susiję su STIHL, naudodami, pavyzdžiui, oficialią STIHL vaizdinę medžiagą ar URL, susijusius su STIHL. Tačiau žmonės, pasinaudoję šiais pasiūlymais, po apmokėjimo negauna STIHL produkto. 

Skelbimai rodomi įvairiose platformose, įskaitant „Instagram“ ir „Facebook“. STIHL nagrinėja šį klausimą ir palaiko ryšius su atitinkamomis institucijomis. 

Atkreipkite dėmesį, kad STIHL produktus parduoda TIK autorizuoti STIHL prekybos atstovai bei prekiaujama per STIHL įgaliotas internetines parduotuves. Rekomenduojama mažmeninė „STIHL GTA 26“ kaina su akumuliatoriumi ir įkrovikliu šiuo metu yra 179,00 €. Turėtumėte įtarti visus paslaugų teikėjus, kurie siūlo produktą už žymiai mažesnę kainą. Jei susiduriate su įtartinu pasiūlymu, susisiekite su Mocevičiaus firma “Ginalas” el. paštu: ginalas@ginalas.lt.

 Jūsų STIHL komanda