Akumuliatoriniai įrenginiai.

Visiems darbams atlikti.

Labai tylūs STIHL akumuliatoriniai įrenginiai, bet kokiems poreikiams

STIHL akumuliatoriniai įrenginiai pasižymi ne tik pajėgiais ir ilgaamžiais akumuliatoriais – šie įrenginiai taip pat yra labai ergonomiški, todėl, dirbant su jais, tausojamos jėgos. O tai svarbu visiems: pradedantiesiems, sodininkams mėgėjams bei ekspertams.

Įvairovė, sudaryta iš trijų produktų serijų – sodininkams mėgėjams ir profesionalams

Išskiriamos trys serijos: STIHL AI sistema su integruotu akumuliatoriumiSTIHL akumuliatorinė AK sistema ir STIHL akumuliatorinė AP sistema. Jose yra visi reikalingi įrankiai, akumuliatoriai ir rezultatai – rasite bet kurį poreikį atitinkantį įrenginį. Naudotojai visada gali pasikliauti apgalvota technologija ir STIHL kokybe. Rinkdamiesi produktą, atsižvelkite į šias išskirtines funkcijas:

- STIHL beveik visus akumuliatorinius įrenginius sukūrė specialiai taip, kad būtų galima jais naudotis triukšmui jautriose vietose. Ypač tyliai veikiančius įrenginius galima be problemų naudoti gyvenamosiose vietovėse arba parkuose;

- STIHL EC elektronika užtikrina, kad visą laiką, kol įrenginys bus naudojamas, akumuliatorius išliks vienodai pajėgus;

- akumuliatoriui išsikrovus, AK ir AP serijų modeliuose galima naudoti pakaitinį akumuliatorių;

- daugumą akumuliatorinės AP sistemos įrenginių galima be problemų naudoti lyjant arba drėgnoje aplinkoje.

Sprendimas, tinkamas mažiems sodams

Ypač svarbi namams skirtų STIHL akumuliatorinių įrenginių savybė – jie paprastai ir intuityviai valdomi. Dėl to sodo darbai ne tik atliekami veiksmingai, bet ir suteikia daug džiaugsmo. Ši produktų serija skirta visų pirma sodininkams mėgėjams, kurie retai naudoja akumuliatorinius įrenginius ir vertina jų praktiškumą. Rinktis įrenginį, kuriame integruotas akumuliatorius, yra puikus sprendimas, kai tenka atlikti kruopštumo reikalaujančius darbus nedideliame sode.

Pasiūla apima visus pagrindinius įrankius, kurių reikia sodui prižiūrėti: krūmų ir gyvatvorių žirkles, patogų pūtiklį tvarkai aplink namus palaikyti ir žoliapjovę vejai ar vejos pakraščiams apipjaustyti.

Pirmyn su akumuliatorine AK sistema

STIHL akumuliatorinės AK sistemos akumuliatoriniai įrenginiai yra pajėgūs ir juos patogu naudoti – būtent šios savybės yra svarbiausios ambicingam sodininkui mėgėjui. Akumuliatorius nėra integruotas, todėl jį galima naudoti visuose akumuliatorinės AK sistemos įrenginiuose ir prireikus pakeisti. Bet kuris naudotojas gali pasirinkti reikiamą akumuliatorių iš trijų skirtingos galios akumuliatorių modelių: AK 10, AK 20 ir AK 30, tada tinkamu įkrovikliu jį daug kartų iš naujo įkrauti.

Sodo projektus, įgyvendinamus, pasitelkiant pjūklą, gyvatvorių žirkles, pūtiklį, žoliapjovę ar vejapjovę, galima būtų apibūdinti tokiais žodžiais: „vienas akumuliatorius – daugybė galimybių, unikalus lankstumas ir visiškas atsipalaidavimas“. Visų įrenginių akumuliatoriaus lizdai yra vienodi, todėl visus sodo darbus galėsite atlikti, naudodamiesi viena sistema.

Akumuliatoriniai įrenginiai, pasižymintys STIHL jėga, – akumuliatorinės AP sistemos galios spektras

STIHL akumuliatorinius įrenginius naudoja taip pat ir profesionalai. Jie tiki, kad akumuliatorinės AP sistemos modeliai pasižymi dideliu energetiniu veiksmingumu ir yra ypač našūs. Šie įrenginiai naudojami lanksčiai, yra ergonomiški, tyliai veikia, dėl to jie tapo puikiais ekspertų pagalbininkais. Akumuliatorius  AP 200AP 300 arba AP 300S įdedamas į jam skirtą skyrelį arba, naudojantis specialia nešiojimo sistema, nešamas prie kūno. Derinant įvairias galimybes, galima susirinkti tam tikrai naudojimo sričiai labiausiai tinkamą įrenginį:

- gyvatvorių žirkles vejai formuoti, apipjaustyti ir apkarpyti;

- pjūklus dirbti triukšmui jautriose vietose ir drožinėti;

- pūtiklius valymo darbams apie namus bei sode atlikti;

- aukštapjoves medžiams, taip pat vaismedžiams, prižiūrėti;

- žoliapjoves tvarkymo, pjovimo ir apipjaustymo darbams atlikti dideliuose bei mažuose plotuose;

- gyvatvorių karpytuvus ypač aukštoms ir plačioms gyvatvorėms apkarpyti;

- šlavimo įrenginius vidaus ir lauko darbams atlikti;

- genėjimo žirkles medžiams, taip pat vaismedžiams ir vynuogėms, prižiūrėti;

- pjaustytuvus vidaus ir lauko darbams atlikti;

- vejapjoves mažiems ir dideliems pjovimo darbams atlikti.