hla 85

STIHL akumuliatoriniai gyvatvorių karpytuvai – tiems, kurie nori pasiekti aukštai

STIHL siūlo Jūsų poreikius atitinkančių aukštos kokybės įrankių, kurie padės Jums reguliariai prižiūrėti gyvatvores. Naudodami STIHL akumuliatorinį gyvatvorių karpytuvą, ir be kopėčių pasieksite labai aukštai. Šis įrenginys varomas akumuliatoriumi, tad veikia tyliai ir neišmeta į aplinką teršalų. Akumuliatorius yra itin pajėgus, todėl galėsite laisvai judėti, nebūdami priklausomi nuo elektros jungties.

Norėdami išsirinkti tinkamiausią akumuliatoriaus ir įkroviklio kombinaciją įrenginiui spauskite čia.

 
Palyginti Modelis Akumuliatorinė sistema Akumuliatorius Įkroviklis Svoris, kg Juostos ilgis, cm Kaina
HLA 56 AK sistema Nėra Nėra 3,8 45 239.00 € *
HLA 65 AP sistema Nėra Nėra 3.5 50 369.00 € *
HLA 85 AP sistema Nėra Nėra 4.4 50 459.00 € *
HLA 135, be akumuliatoriaus ir įkroviklio AP sistema Nėra Nėra 5.6 60 569.00 € *
HLA 65, komplektas AP sistema AP300 AL300 3.5 50 717.00 € *
HLA 85, komplektas AP sistema AP300 AL300 4.4 50 807.00 € *
HLA 65, komplektas su 2 akumuliatoriais. AKCIJA! AP sistema AP300, AP300S AL300 3.5 50 866.00 € *
1016.00
HLA 85, komplektas su 2 akumuliatoriais. AKCIJA! AP sistema AP300, AP300S AL300 4.4 50 956.00 € *
1106.00
 
alt
Pasirinkite 2-5 prekes kad galėtumėte palyginti

* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.

 

Kokias gyvatvores vertėtų karpyti akumuliatoriniu gyvatvorių karpytuvu?

Iš principo galite rinktis iš gyvatvorių žirklių ir gyvatvorių karpytuvų. Abiejų rūšių įrenginiai turi savų privalumų. Abu įrenginiai varomi akumuliatoriumi.

Gyvatvorių žirklės idealiai tinka visoms gyvatvorėms, kurios nuo žemės siekia ne aukščiau kaip iki krūtinės. Tačiau gyvatvorės, skirtos vaizdui užstoti, sparčiai užauga iki dviejų ir daugiau metrų. Jas apkarpyti žirklėmis įmanoma, tik pasilypėjus ant kopėčių. Tokiu atveju daug maloniau dirbti su gyvatvorių karpytuvu – su juo be vargo pasieksite net ir labai aukštai iškilusias gyvatvores. Akumuliatoriniai gyvatvorių karpytuvai yra ypatingi tuo, kad su jais galima dirbti, nekeliant triukšmo ir nenaudojant išorinio srovės šaltinio.

STIHL akumuliatoriniai gyvatvorių karpytuvai – tikras jėgos paketas

STIHL akumuliatorinių gyvatvorių karpytuvų pranašumas – galingas elektros variklis. STIHL EC variklis, kuriame įmontuotas akumuliatorius su ličio jonų technologija, užtikrina, kad įrenginys stabiliai veiks ilgą laiką. Tai leis Jums dirbti, tausojant aplinką ir nekeliant triukšmo. STIHL akumuliatorinius įrenginius taip pat galėsite be problemų naudoti triukšmui jautriose vietose.

Visi STIHL įrenginių elementai sukonstruoti taip, kad ilgai tarnautų. STIHL siūlo aukštos kokybės techniką, kuri veikia sklandžiai ir patikimai. Elektroniniai akumuliatorinių gyvatvorių karpytuvų įtaisai lanksčiai reaguoja į tvarkomos gyvatvorės storį. Jei pjaunamos storesnės šakos, variklis automatiškai pritaiko galią, kad išliktų pastovus eigos dažnis.

Reikiamą energiją EC varikliams tiekia šiuose įrenginiuose įmontuotas akumuliatorius. STIHL akumuliatorių, skirtų akumuliatoriniams gyvatvorių karpytuvams, pasiūla sudaryta taip, kad juos galima būtų montuoti ir į kitus akumuliatorinės sistemos PRO įrenginius. Specialiai jiems yra pritaikyti krovikliai.

STIHL akumuliatorinių gyvatvorių karpytuvai yra ergonomiški

Akumuliatorinių gyvatvorių karpytuvai įprastai turi apvalią rankeną – už jos laikyti įrenginį patogu bet kokioje darbinėje padėtyje. Taip dirbti saugiau, be to, tenka mažesnė apkrova kūnui.

Apkrovos mažinimas taip pat tikslingai veikia, nes bendras gyvatvorių karpytuvo svoris yra mažas. HLA 65 modelio įrenginys be akumuliatoriaus sveria 3,5 kg, o jo didysis brolis HLA 85 be akumuliatoriaus – 4,4 kg.

Įrenginiuose įtaisytas peilis, turintis ašmenis abiejose pusėse ir reguliuojamą kampą. Tai Jums leis dirbti tiek vertikaliai pagal gyvatvorės šonus, tiek horizontaliai gyvatvorės viršuje, netgi nenaudojant kopėčių. Akumuliatorinį gyvatvorių karpytuvą HLA 85 galima naudoti kartu su teleskopiniu kotu, kurio ilgis lanksčiai nustatomas nuo 2,60 iki 3,30 m.

Ištobulintos technologijos, leidžiančios ilgai naudoti gyvatvorių karpytuvą

Kiekvienas STIHL akumuliatorinis gyvatvorių karpytuvas turi ašmenų galo apsaugos dalį, kad dirbant nebūtų apgadintas peilio smaigalys. Ji apsaugo, pvz., kai dirbate netoli namo ir peilis atsiduria pernelyg arti sienos.

Ant gyvatvorių karpytuvų peilių galima uždėti apsauginį įtaisą, pritaikytą dirbant naudojamai ašmenų galo apsaugos daliai. Jis apsaugos Jūsų akumuliatorinį gyvatvorių karpytuvą, kad jis nebūtų apgadintas pervežant. Uždėję apsauginį įtaisą, galėsite saugiai nugabenti karpytuvą į vietą, kurioje jis bus naudojamas arba laikomas per žiemą.

Visuose STIHL akumuliatoriniuose gyvatvorių karpytuvuose įdiegta greitojo reguliavimo sistema, padedanti tinkamai valdyti karpytuvus dirbant ir užtikrinanti jų saugumą. Dėl to peilis gali būti užfiksuojamas įvairiais kampais. Dirbdami su gyvatvore, nustatykite peilį 45–70° kampu, ruošdami gabenti arba laikyti įrenginį, atlenkite lygiagrečiai kotui.