MS 231

 Universalus ilgai išliekantis aštrus grandininis pjūklas.

 
Daugiau nuotraukų
 

MS 231 pjūklas labai tinkamas privatiems vartotojams pjauti nedidelius medžius, ruošti malkoms ir aplinkai prižiūrėti. Išmetamųjų dujų kiekis sumažintas 70%, kuro suvartojama 20% mažiau lyginant su įprastais varikliais be 2-MIX technologijos.

Versijos

Kaina
* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
002

Techniniai duomenys

Pjovimo juostos ilgis, cm35
Cilindro darbo tūris, cm³42.6
Galia, kW/AG2.0/2.7
Svoris, kg4.8
Svorio ir galios santykis, kg/kW2.4
Garso lygis, dB(A)103
Triukšmo lygis, dB(A)114
Vibracijos lygis kairė/dešinė, m/s²3.9/3.9
STIHL variklis, 2-MIX/4-MIX ®2-MIX
Pjovimo grandinės žingsnis3/8''P
STIHL „Oilmatic“ tipo pjovimo grandinėPM3
CO2, g/kWh917
 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.

002

Standartinės savybės

  • Sumažinto išmetimo variklio technologija Zoom
    Sumažinto išmetimo variklio technologija

    STIHL dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II.

  • Cikloninė oro filtravimo sistema Zoom
    Cikloninė oro filtravimo sistema

    STIHL ilgalaikė filtravimo sistema su ciklonu juntamai prailgina filtrų tarnavimo laiką, palyginus su įprastinėmis sistemomis. Oro srautas yra įsukamas. Didesnės ir sunkesnės dalelės išmetamos. Išvalytas nuo stambių priemaišų oras vamzdeliu nukreipiamas link oro filtro.

  • Antivibracinė sistema Zoom
    Antivibracinė sistema

    Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to STIHL gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

  • Beįrankiai užpylimo kamščiai Zoom
    Beįrankiai užpylimo kamščiai

    Specialus kuro ir alyvos kamščių fiksavimas, kad uždaryti ir atidaryti būtų galima be jokių papildomų įrankių.

  • Kompensatorius Zoom
    Kompensatorius

    Karbiuratoriuje esantis kontroleris neleidžia kuro mišiniui tapti per daug riebiu, kai oro filtras yra užterštas. Paduodamas kuro kiekis nustatomas pagal patenkantį oro kiekį, kuris ateina per oro filtrą. Taip užtikrinamas reikalingas kuro/oro santykis. Filtro netgi nereikia taip dažnai valyti tol, kol nekrenta galia.

  • Ematic grandinės tepimo sistema Zoom
    Ematic grandinės tepimo sistema

    Priklausomai nuo pjovimo įrangos ir medienos rūšies, STIHL sistema „Ematic“ iki 50 % sumažina sunaudojamo grandinių alyvos kiekį, palyginti su įprastinėmis pjovimo juostomis be sistemos „Ematic“. Sistemą sudaro STIHL pjovimo juosta „Ematic“ arba „Ematic S“, STIHL pjovimo grandinė „Oilomatic“ ir kiekį reguliuojantis ir (arba) sumažintos galios alyvos siurblys. Grandinės alyva tikslingai ir be nuostolių patenka ten, kur reikia.

  • Šoninis grandinės įtempimas Zoom
    Šoninis grandinės įtempimas

    Įtempimo varžtą galima rasti pjūklo šone, varančiosios žvaigždutės dangtelyje. Nereikia liestis prie aštrios grandinės, kai norima ją įtempti.

  • Valdymas viena svirtimi Zoom
    Valdymas viena svirtimi

    Visos svarbios funkcijos, kaip užvedimas, pasiurbimas, pavara ir stabdis yra valdomos vienos svirties pagalba.

 

Pritaikomos savybės

  • HD2 filtras Zoom
    HD2 filtras

    HD2 filtras pagamintas iš polietileno, filtro poros yra iki 70 proc. smulkesnės nei multino ir poliamido filtrų ir filtruoja net smulkiausias daleles. Jis atsparus alyvai ir vandeniui, dėl to itin lengvai valomas. HD2 filtrą galite pakeisti be įrankių.

  • Greitas grandinės įtempimas (B) Zoom
    Greitas grandinės įtempimas (B)

    Su greitojo STIHL grandinės įtempimo funkcija galima lengvai sureguliuoti grandinę be įrankio ir nesiliečiant prie aštrios pjūklo grandinės. Reikia paprasčiausiai atlaisvinti sankabos dangtelį ir pasukti įtempimo ratuką, kol grandinė bus tinkamai įtempta.

  • STIHL ElastoStart Zoom
    STIHL ElastoStart

    Su šia specialia paleidimo rankenėle variklį galite užvesti tolygiai. Integruotas slopinimo elementas suvienodina degalų tiekimą užvedant variklį. Dėl to paleisti daug lengviau.

 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.