MS 500i

Pirmasis istorijoje pjūklas, turintis STIHL įpurškimo technologiją

 
MS 500i
Daugiau nuotraukų
 

 

Naujoviškas STIHL MS 500i pjūklas – tai pirmasis pasaulyje pjūklas, kuriam būdinga elektroniškai valdoma kuro įpurškimo sistema. Šis pjūklas yra dinamiškas, itin našus jo variklis įsibėgėja labai greitai. Šitas įrankis, turintis ypač sėkmingą bei lengvą konstrukciją, pasiekia įspūdingai žemą galios ir svorio santykį, jis sudaro 1,24 kg/W. STIHL MS 500i aukšto sukimo momento pjūklas itin tinka dideliems medžiams profesionaliai kirsti.
Dirbant su MS 500i, galima maksimaliai mėgautis valdymu, nes šis pjūklas yra itin našus. Jam būdinga paprasta paleidimo tvarka, be to, šį įrankį lengva naudoti bet kokiomis sąlygomis. Jutikliu matuojama kuro kokybė užtikrina, kad mišinys būtų parinktas, atsižvelgiant į deguonies kiekį ore. Šį pjūklą, kaip ir MS 462, lengva valdyti, be to, nauji atraminiai dygliai ir žvaigždutės dangtelis leidžia priglausti jį arti medžio kamieno.

Versijos

Kaina
* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
m-ms500i_eu-s001

Techniniai duomenys

Pjovimo juostos ilgis, cm50
Cilindro darbo tūris, cm³79.2
Galia, kW/AG5.0 / 6.8
Svoris, kg6.2
Svorio ir galios santykis, kg/kW1,24
Garso lygis, dB(A)106
Triukšmo lygis, dB(A)121
Vibracijos lygis kairė/dešinė, m/s²4,2/4,0
STIHL variklis, 2-MIX/4-MIX ®2-MIX
Pjovimo grandinės žingsnis3/8"
STIHL „Oilmatic“ tipo pjovimo grandinė RS
CO2, g/kWh707
 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.

m-ms500i_eu-s001

Standartinės savybės

 • Antivibracinė sistema Zoom
  Antivibracinė sistema

  Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to STIHL gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

 • STIHL ElastoStart Zoom
  STIHL ElastoStart

  Su šia specialia paleidimo rankenėle variklį galite užvesti tolygiai. Integruotas slopinimo elementas suvienodina degalų tiekimą užvedant variklį. Dėl to paleisti daug lengviau.

 • Dekompresinis vožtuvas Zoom
  Dekompresinis vožtuvas

  Dekompresinis vožtuvas yra lengvo užvedimo sistemos dalis. Vožtuvą reikia nuspausti prieš užvedant variklį, kad reikėtų mažiau pastangų patraukti starterio virvutę. Jis yra pusiau automatinis, jį reikia nuspausti prieš užvedant, bet pats užsidaro, kai variklis užsiveda.

 • Šoninis grandinės įtempimas Zoom
  Šoninis grandinės įtempimas

  Įtempimo varžtą galima rasti pjūklo šone, varančiosios žvaigždutės dangtelyje. Nereikia liestis prie aštrios grandinės, kai norima ją įtempti.

 • Beįrankis užpylimo kamštis Zoom
  Beįrankis užpylimo kamštis

  Specialus alyvos kamščio fiksavimas, kad uždaryti ir atidaryti būtų galima be jokių papildomų įrankių.

 • STIHL 2-MIX-variklis Zoom
  STIHL 2-MIX-variklis

  STIHL dvitaktis „2-MIX“ technologijos variklis užtikrina didelį pjūklo našumą, didelę traukos galią ir taupo iki 20 % degalų, lyginant su panašaus našumo STIHL dvitakčiais varikliais, kuriuose netaikoma „2-MIX“ technologija.

 • STIHL tiesioginis įpurškimas (i) Zoom
  STIHL tiesioginis įpurškimas (i)

  STIHL įpurškimo technologija leidžia MS 500i pjūklui pasiekti ypač didelį našumą su mažu svoriu. Pjūkle panaudotos naujausios technologijos, kurios padeda pasiekti 100 km/h grandinės greitį per 0.25 sekundės. Jutikliai matuoja oro slėgį, vidinę bei išorinę temperatūrą, o informaciją perduoda žaibiškai į valdymo bloką. Valdymo blokas nustato optimalų kuro kiekį ir uždegimo laiką.

 • Geriausias galios ir svorio santykis Zoom
  Geriausias galios ir svorio santykis

  Revoliucinės grandininio pjūklo variklio technologijos ir lengvos konstrukcijos rezultatas - geriausias galios ir svorio santykis rinkoje. Optimizuota konstrukcija - lengvas sankabos būgnelio dangtelis, kompaktiškesnis variklis, smagratis su nedideliu konstrukciniu dydžiu ir mažesnio svorio alkūninis velenas, pritaikytas mažam smagračio svoriui. Ši konstrukcija darbą su pjūklu padaro neįtikėtinai komfortišku. STIHL MS 500i idealus profesonaliems miško darbams.

 • Ypač lengvas užvedimas betkuriuo momentu Zoom
  Ypač lengvas užvedimas betkuriuo momentu

  Užvedimo procesas ypač lengvas. Nėra užvedimo svirtelės, lengvas priėjimas prie pumputės.

 • Pjovimo krypties vediklis Zoom
  Pjovimo krypties vediklis

  Duriamajam pjūviui palengvinti ant starterio dangtelio yra pažymėta linija, kurios kryptis sutampa su pjovimo juostos išilgine kryptimi.

 • HD2 filtras su greituoju užraktu Zoom
  HD2 filtras su greituoju užraktu

  HD2 filtrą sudaro polietileninė filtravimo medžiaga ir iki 70 % smulkių porų – tai neaustiniai ir poliamido filtrai. Todėl jie gali sulaikyti smulkiausias daleles. Jie taip pat nelaidūs vandeniui bei alyvai ir lengvai valomi. Apvali filtro kasetė su greituoju užraktu ir PET antgaliu leidžia be įrankių akimirksniu įdėti ir išimti filtrą.

 • Reguliuojamas alyvos siurblys Zoom
  Reguliuojamas alyvos siurblys

  Dėl įvairių pjovimo ilgių, medienos rūšių ir darbo technikos pjovimo metu reikia skirtingo alyvos kiekio. Reguliuojamas didelio našumo alyvos siurblys padės nustatyti tikslų ir situaciją atitinkantį tiekiamos alyvos kiekio dozavimą.

 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.