„STIHL connect pro“ pritaikytas ir specialiems profesionalių naudotojų poreikiams, susijusiems su technikos parko valdymu. „STIHL Cloud“ debesimis pagrįstas sistemos sprendimas yra mūsų skaitmeninio pasiūlymo „STIHL connected“ dalis, tad Jums pateikiama išsami viso turimo technikos parko apžvalga. Sužinokite daugiau.
 

STIHL Smart Connector

„STIHL Smart Connector“ tarsi praveria duris į mūsų skaitmeninį pasiūlymą. Jį paprasčiausiai pritvirtinus prie įrenginio, „Bluetooth“ ryšiu svarbūs duomenys bus perduoti į planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną.
 

„STIHL connected App“ programėlė

Susieta su „STIHL Smart Connector“, programėlė gauna prietaiso duomenis ir perduoda juos toliau „STIHL connected Portal“ portalui. Praktiška: duomenis galima gauti tiesiai į mobiliojo telefono programėlę.
 

STIHL connected Portal

Skaitmeninis valdymo centras, skirtas efektyviai stebėti įrangą: Jame jūs galite peržiūrėti numatomus ir pradelstus techninės priežiūros darbus, taip pat matyti, kaip naudojami ir kur yra, Jūsų įrenginiai, analizuoti jų naudojimą, planuoti ir tvarkyti darbo užduotis bei susijusius išteklius bei įvertinti įrenginių duomenis.

 

 
Palyginti Modelis Sąsaja Svoris Kaina
STIHL Smart Connector Bluetooth 4.2 20 g 20.00 € *
 
alt
Pasirinkite 2-5 prekes kad galėtumėte palyginti

* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.