GS 461

Drėgno betono, akmens ir mūro pjovimui.

 
GS 461
Daugiau nuotraukų
 

Motorinio pjūklo ir pjaustytuvo derinys: toks yra naujasis STIHL pjoviklis GS 461. Pirmiausia pasižymi geru galios ir svorio santykiu, dideliu pjovimo gyliu, galimybe atlikti tikslius pjūvius kampuose ir sunkiai prienamose vietose. Idealiai tinka pjauti betonui, mūrui, betoniniams ar plastiškiems ketaus vamzdžiams ir kita. Pjovimo juosta pritaikyta sunkiam darbui. Jos priekyje yra nukreipti vandens kanalai gersniam aušinimui. Speciali deimantinė pjovimo grandinė variklio galią paverčia optimalia pjovimo galia.

 

Versijos

Kaina
* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
t-gs461_ce-s001_p

Techniniai duomenys

Cilindro darbo tūris,cm³76.5
Galia,kW/AG4.3/5.8
Svoris,kg7.6
Garso slėgio lygis,dB(A)106
Garso lygis,dB(A)115
Vibracijos lygis kairė/dešinė,m/s²4.5/4.0
 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.

t-gs461_ce-s001_p

Standartinės savybės

 • Sumažinto išmetimo variklio technologija Zoom
  Sumažinto išmetimo variklio technologija

  STIHL dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II .

 • Dekompresinis vožtuvas Zoom
  Dekompresinis vožtuvas

  Dekompresinis vožtuvas yra lengvo užvedimo sistemos dalis. Vožtuvą reikia nuspausti prieš užvedant variklį, kad reikėtų mažiau pastangų patraukti starterio virvutę. Jis yra pusiau automatinis, jį reikia nuspausti prieš užvedant, bet pats užsidaro, kai variklis užsiveda.

 • Antivibracinė sistema Zoom
  Antivibracinė sistema

  Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to STIHL gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

 • 36 GBM deimantinė betono grandinė Zoom
  36 GBM deimantinė betono grandinė

  Specialiai sukurta GS 461 pjūklui grandinė, su iš anksto pagaląstomis deimantinėmis plokštelėmis, skirtomis šlapiam akmens pjovimui. Grandinė perduoda didžiausią galią nuo pat pirmo įpjovimo, taip suteikdama greitą bei sklandų drėgno betono, akmens, mūro pjovimą.

 • Rollmatic G pjovimo juosta Zoom
  Rollmatic G pjovimo juosta

  Ši pjovimo juosta su vandens tiekimo sistema yra specialiai sukurta naująjam GS 461 pjūklui. Ji turi sutvirtintą pjovimo takelį bei dvi papildomas skyles, skirtas grandinės patempimui.

 • Apsauginis žvaigždutės dangtelis su vandens valdymu. Zoom
  Apsauginis žvaigždutės dangtelis su vandens valdymu.

  Pro apsauginį žvaigždutės dangtelį einantis vanduo puikiai nuslopina dulkes.

 • Guminė apsauga Zoom
  Guminė apsauga

  Pjaunant arti sienų, kai su pjovimo juosta yra maksimaliai giliai pjaunama, ši, guminė apsauga saugo variklį.

 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.