TS 500i

Pažangus 3,9 kW pjaustytuvas su elektronine kuro padavimo sistema "STIHL injection".

 
TS 500i
Daugiau nuotraukų
 

Pirmasis pasaulyje tokio tipo įrenginys su pilna kuro įpurškimo sistema "STIHL Injection". Naujoviškas 3,9 kW pjaustytuvas pasižymi dideliu sukimo momentu ir yra lengvai paleidžiamas, turi sumontuotą ilgalaikę oro filtravimo sistemą ir elektroninį vandens valdiklį. Komplektuojamas su 350 mm pjovimo disku. Valdomas rankomis arba galima naudoti su vežimėliu FW 20.

.

Versijos

Kaina
* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
t-ts5001_neutral-s001_p

Techniniai duomenys

Cilindro darbo tūris,cm³72.2
Galia,kW/AG3.9/5.3
Svoris,kg10.2
Abrasyvo diametras,mm350
Maks. pjovimo gylis,mm125
Garso slėgio lygis,dB(A)98.0
Garso lygis,dB(A)111.0
Vibracijos lygis kairė/dešinė,m/s²2.4/2.0
 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.

t-ts5001_neutral-s001_p

Standartinės savybės

 • Sumažinto išmetimo variklio technologija Zoom
  Sumažinto išmetimo variklio technologija

  STIHL dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II .

 • Cikloninė oro filtravimo sistema Zoom
  Cikloninė oro filtravimo sistema

  STIHL ilgalaikė filtravimo sistema su ciklonu juntamai prailgina filtrų tarnavimo laiką palyginus su įprastinėmis sistemomis. Oro srautas yra įsukamas. Didesnės ir sunkesnės dalelės išmetamos. Išvalytas nuo stambių priemaišų oras vamzdeliu nukreipiamas link oro filtro.

 • Antivibracinė sistema Zoom
  Antivibracinė sistema

  Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to Stihl gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

 • STIHL ElastoStart Zoom
  STIHL ElastoStart

  Su šia specialia paleidimo rankenėle variklį galite užvesti tolygiai. Integruotas slopinimo elementas suvienodina degalų tiekimą užvedant variklį. Dėl to paleisti daug lengviau.

 • Pusiau automatinis pavaros diržo įtempimas Zoom
  Pusiau automatinis pavaros diržo įtempimas

  Lengvas, pastovus įtempimas prailgina diržo ir guolių amžių.

 • Rankinis degalų siurblys Zoom
  Rankinis degalų siurblys

  Paspaudus siurblio membraną karbiuratoriaus kamera užpildoma degalais. Todėl traukiant virvutę jau būna pakankamai degalų, kurie paskatina oro ir degalų mišinio susidarymą. Dėl to nereikia taip daug kartų traukioti virvutės.

 • Ergonomiška rankenos pozicija Zoom
  Ergonomiška rankenos pozicija

  Modernus ir ergonomiškas rankenų dizainas suteikia galimybę dirbti su optimalia rankenų pozicija. Apvali rankena suteikia komfortą dirbant betkokioje padėtyje.

 • Dekompresinis vožtuvas Zoom
  Dekompresinis vožtuvas

  Dekompresinis vožtuvas yra lengvo užvedimo sistemos dalis. Vožtuvą reikia nuspausti prieš užvedant variklį, kad reikėtų mažiau pastangų patraukti starterio virvutę. Jis yra pusiau automatinis, jį reikia nuspausti prieš užvedant, bet pats užsidaro, kai variklis užsiveda.

 • Kompensatorius Zoom
  Kompensatorius

  Karbiuratoriuje esantis kontroleris neleidžia kuro mišiniui tapti per daug riebiu, kai oro filtras yra užterštas. Paduodamas kuro kiekis nustatomas pagal patenkantį oro kiekį, kuris ateina per oro filtrą. Taip užtikrinamas reikalingas kuro/oro santykis. Filtro netgi nereikia taip dažnai valyti tol, kol nekrenta galia.

 • STIHL elektroninė vandens kontrolė (A) Zoom
  STIHL elektroninė vandens kontrolė (A)

  Vanduo įjungiamas iš karto kai pjaustytuvas yra užvedamas. Atminties funkcija užtikrina, kad vėl įjungus variklį automatiškai pribės paskutinį kartą nustatytas vandens kiekis. Taip galima iš karto naudotis prietaisu, net po ilgesnės pertraukos jo iš naujo nenustatinėjant. PLIUS mygtukas: Jis naudojamas įjungti elektroninę vandens tiekimo kontrolę arba padidinti vandens tiekimo intensyvumą į pjaustytuvą. MINUS mygtukas: Jis naudojamas sumažinti vandens tiekimo intensyvumą į pjaustytuvą. VANDENS SUSTABDYMO mygtukas: Paspaudus šį mygtuką išjungiama elektroninė vandens kontrolė, bei vandens tiekimas į pjaustytuvą.

 • STIHL įpurškimo sistema (i) Zoom
  STIHL įpurškimo sistema (i)

  Elektra valdoma įpurškimo sistema visada užtikrina tobulą veikimą ir sumažina degalų sąnaudas, palyginti su kitais prietaisais be įpurškimo technikos.

 

Pritaikomos savybės

 • Pjovimo vežimėlis Zoom
  Pjovimo vežimėlis

  Idealiai tinka ten, kur reikalingas pjovimo tikslumas. Pjaunant ilgas atkarpas, pjaustytuvas liks vienoje padėtyje ir bus išlaikomas vienodas pjovimo gylis.

 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.