RE 462 PLUS

Profesionali aukšto slėgio plovykla.

 
RE 462 PLUS
 

Žalvarinė siurblio galvutė. Keraminiai stūmokliai. Slėgio/srauto valdymas. Manometras. Variklio išjungimo vėlinimo mygtukas. Avarinis išjungimas. Valymo priemonių dozavimo sistema ir 2 x 2.5 l valymo priemonių bakai, perjungiami vienu mygtuko paspaudimu. Integruota ritė aukšto slėgio žarnai. Papildomas purkštuvo vamzdis su rotaciniu antgaliu. Maitinimo kabelio laikiklis. Sulankstoma stūmimo rankena. Profesionalus STIHL purkštuvas. Sukamas elektros laido laikiklis. 20 m plienu armuota žarna.

 

Versijos

Kaina
* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
r-re462plus-d001

Techniniai duomenys

Įtampa,V400/3-/50
Išėjimo galia,kW7,4
Svoris,kg83
Darbinis slėgis,bar35-220
Maks.vandens pralaidumas,l/h1.130
Maks.paduodamo vandens temp.,°C60
Aukšto spaudimo žarnos ilgis,m20
 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.

r-re462plus-d001

Standartinės savybės

 • Dvi valymo priemonių talpyklos Zoom
  Dvi valymo priemonių talpyklos

  Dvi po 2,5 l valymo priemonių talpos talpyklos suteikia galimybę naudoti skirtingas plovimo priemones. Jas perjungti galima paprastai pasukus rankenėlę.

 • Sulenkiama stūmimo rankena Zoom
  Sulenkiama stūmimo rankena

  Naudojant du greito tvirtinimo elementus, galima lengvai sulenkti stūmimo rankeną. Taip RE 362 PLUS ir RE 462 PLUS patalpinsite automobilyje lengvai ir patogiai.

 • Rankena pernešimui Zoom
  Rankena pernešimui

  Su patogiai pritvirtinta rankena skirta lengva pernešti įrenginį.

 • Greitas pajungimo laido fiksavimas Zoom
  Greitas pajungimo laido fiksavimas

  Dėl pažangaus greito maitinimo laido fiksavimo, galima vienu judesiu tiksliai atsukti ir užfiksuoti norimą maitinimo laido atkarpą. Parvirtus įrenginiui laidas nenukrenta.

 • Profesionali purškimo įranga Zoom
  Profesionali purškimo įranga

  Sumažinta rankenėlės nuspaudimo jėga mažina nuovargį, dirbant ilgesnį laiką. Ergonomiškas dizainas padeda lengviau kompensuoti vandens srovės atatrankos jėgą. Paprastas priedų ir purškimo vamzdžio keitimas, naudojant greitąją jungtį.

 • Greitoji jungtis – profesionali purškimo įranga Zoom
  Greitoji jungtis – profesionali purškimo įranga

  Greitoji jungtis padeda sutaupyti laiko, keičiant purškimo vamzdį ir priedus, kadangi keitimas vyksta lengviau ir greičiau.

 • Vandens slėgio/kiekio reguliavimas prie pistoleto Zoom
  Vandens slėgio/kiekio reguliavimas prie pistoleto

  Integruoto vandens slėgio / kiekio reguliavimo pagalba galima vienu pirštu, nepertraukiant darbo, reguliuoti įrenginio našumą, pritaikant jį esamai užduočiai .

 • Manometras ir slėgio/kiekio reguliavimas Zoom
  Manometras ir slėgio/kiekio reguliavimas

  Lengvam vandens kiekio ir darbinio slėgio pritaikymui esamai valymo užduočiai. Su manometru pastoviai galima kontroliuoti esamą slėgį.

 • Pasukamas laido laikiklis Zoom
  Pasukamas laido laikiklis

  Apačioje esantis maitinimo laido laikiklis yra pasukamas. Todėl maitinimo laidą galima greitai nuimti. Neužtrunkate jį nuvyniodami. PLUS modeliuose maitinimo laidas ir aukšto slėgio žarna nuvyniojami ir užvyniojami nepriklausomai vienas nuo kito.

 • Varinis siurblys su keramikiniais stūmokliais Zoom
  Varinis siurblys su keramikiniais stūmokliais

  Varinis siurblio korpusas ir keramikiniai stūmokliai iki minimumo sumažina dilimą ir taip prailgina siurblio naudojimo laiką.

 • Mažų sūkių variklis ir tvirtas varinis siurblys Zoom
  Mažų sūkių variklis ir tvirtas varinis siurblys

  Esant didesniam siurblio našumui, mažų sūkių variklis veikia mažesniais sūkiais. Tai užtikrina ilgesnį variklio ir siurblio eksploatavimo laiką ir tylesnį darbą. Keramikiniai stūmokliai iki minimumo sumažina dilimą ir taip prailgina siurblio naudojimo laiką.

 • Plieno audiniu sustiprinta aukšto slėgio žarna Zoom
  Plieno audiniu sustiprinta aukšto slėgio žarna

  Plienu audiniu sustiprinta aukšto slėgio žarna yra labai tvirta ir idealiai tinka naudoti net ir sudėtingiausiomis sąlygomis.

 • Du laikikliai purškimo vamzdžiams Zoom
  Du laikikliai purškimo vamzdžiams

  Du laikikliai purškimo vamzdžiams leidžia du skirtingus purškimo vamzdžius, pvz. su skirtingais purkštukais, saugiai pritvirtinti prie įrenginio.

 • Platūs ratai Zoom
  Platūs ratai

  Platūs 300 mm skersmens ratai ir nauji ypač minkšti antdėklai geresniam mobilumui ir ramiam važiavimu. Tai labai didelis privalumas, dirbant ant šiurkščių ir nelygių paviršių.

 • Antras purškimo vamzdis su rotaciniu purkštuku Zoom
  Antras purškimo vamzdis su rotaciniu purkštuku

  PLUS modeliuose šalia ritės žarnai yra antras purškimo vamzdis su iš anksto sumontuotu rotaciniu purkštuku. Todėl galima greitai pakeisti plokščios srovės ir rotacinį purkštukus. Nebereikia atsukinėti ir vėl užsukinėti tiek plokščios srovės, tiek rotacinį purkštukus.

 • Variklio išjungimo uždelsimas Zoom
  Variklio išjungimo uždelsimas

  Prietaisuose, kuriuose sumontuotas variklio išjungimo uždelsimas, atleidus pistoletą , variklis prieš jungiant parengties režimą dar veikia 20 sekundžių. Tai sutrumpina įrenginio įjungimų ir išjungimų ciklus bei pailgina visos sistemos eksploatavimo laiką .

 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.