MB 6 RH

 
MB 6 RH
 

VIKING MB 6 RH benzininė žoliapjovė skirta aukštai žolei pjauti ten, kur rečiau pjaunama - sodų ir aukštos žolės pievose, krūmynuose bei soduose su laukinių augalų zonomis. Dėl 3 ratų konstrukcijos jos yra ypač manevringos, o dėl didelių galinių ratų - puikiai tinka nelygiose vietovėse. Speciali, priekyje atvira korpuso forma skirta dideliam žolės kiekiui apdoroti. Tvirta atrama pjovimo korpuse apsaugo variklio veleną nuo pažeidimų, jei peilis susiduria su kliūtimis. Centrinis, keturiomis pakopomis, reguliuojamas pjovimo aukštis nuo 5,5 cm iki 15 cm. Pasukama, reguliuojamo aukščio, lanko formos rankena. Dideli galiniai ratai su integruota laisvosios eigos funkcija ir 360o posūkio diapazonu, kad būtų lengviau manevruoti. Tvirto lakštinio plieno korpusas ir šoninė žolės išmetimo anga. Pasukamas priekinis ratas yra fiksuojamas, o jo aukštis reguliuojamas. Apsauga nuo dulkių, pagaminta iš specialiu pluoštu sustiprinto sintetinio brezento, saugo naudotoją ir įrenginį nuo dulkių ir sulaiko nupjautos žolės daleles.

Versijos

Kaina
* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
mb_6_rh__st_r_dez10

Techniniai duomenys

Vejos plotas, m²2500
Pjovimo plotis,cm53
Pjovimo aukštis,mm5,5-15
Variklio tipasB&S Serie 750 RS DOV
Variklio galia, kW/AG2.8 kW/3.8 AG
Svoris, kg74
 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.

mb_6_rh__st_r_dez10

Standartinės savybės

 • Atvira korpuso forma Zoom
  Atvira korpuso forma

  Speciali, priekyje atvira korpuso forma skirta dideliam žolės kiekiui apdoroti.

 • Alkūninio veleno apsauga Zoom
  Alkūninio veleno apsauga

  PRofesionalų išbandytas VIKING sprendimas saugo peilį nuo deformacijų, netgi užkliuvus už medžių šaknų, ir ilgina eksplotavimo trukmę.

 • Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas Zoom
  Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas

  Centrinis, keturiomis pakopomis, reguliuojamas pjovimo aukštis nuo 55 cm iki 150 cm. Dideli galiniai ratai su integruota laisvosios eigos funkcija ir 360° posūkio diapazonu, kad būtų lengviau manevruoti.

 • Vario pavara Zoom
  Vario pavara

 • Valdymo rankenos aukščio nustatymas Zoom
  Valdymo rankenos aukščio nustatymas

  Naudotojas gali pats nustatyti rankenos aukštį, atsižvelgdamas į savo ūgį, be to, ją paprasta sulenkti prieš vežant arba statant sandėlyje.

 • Pasukama valdymo rankena Zoom
  Pasukama valdymo rankena

  Optimaliai darbo padėčiai nuožulniuose vietovėse užtikrinti ir žolei tiksliai nupjauti prie tvorų ir sienų.

 • Pasukamas priekinis ratas Zoom
  Pasukamas priekinis ratas

  Fiksuojamas, reguliuojamo aukščio.

 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.