LB 540

Benzininis vejos aeratorius su lengvos paleisties "B&S" varikliu.

 
LB 540
 

VIKING LB 540 benzininis aeratorius ilgam pašalina samanas, velėną, seną nupjautą žolę ir piktžoles. Todėl į dirvą patenka daugiau oro, vejos šaknims perduodama daugiau vandens ir maistingųjų medžiagų. Darbinį gylį galima nustatyti praktiška pasukama rankena, nesusilenkiant. O dėl ratų su dvieiliais rutuliniais guoliais lengva manevruoti. Vertikalaus pjovimo blokas su 7 dvigubais peiliais įjungiamas itin paprastai su didele valdymo svirtimi ant lanko formos rankenos. Kadangi lanko formos rankena sulenkiama, sandėlyje aeratorius užima nedaug vietos. 50 litrų talpos AFK 050 žolės surinkimo dėžę, skirtą nupjautai žolei surinkti, galima įsigyti kaip priedą. Galingas benzininis variklis su lengvosios paleisties funkcija. Reguliuojamas starterio troso laikiklis. Minkšta rankena. Sustiprintas deflektoriaus dangtis su gumine apsauga nuo apipurškimo. Tvirtas polimerinis korpusas ir rankena pernešimui daro šį įrenginį nepamainomu pagalbininku prižiūrint Jūsų veją.

Versijos

Kaina
* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
lb_540__st_r_p

Techniniai duomenys

Variklio tipas,"Kohler XT675 SC" serija su OHV
Svoris,kg33
Darbinis plotis,cm38
Darbinis gylis,mm25 mm
 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.

lb_540__st_r_p

Standartinės savybės

 • Polimerinis korpusas Zoom
  Polimerinis korpusas

  VIKING vejapjovių korpusai pagaminti iš kokybiško, smūgiams ir ultra violetiniams spinduliams atsparaus polimero.

 • Aštrus pjovimas Zoom
  Aštrus pjovimas

  Su 7 pritvirtintais dvigubais peiliais, kurių darbinio gylio zoną galima reguliuoti šešiomis pakopomis, aeratoriai apdoroja jūsų veją veiksmingai, tačiau tausojančiai.

 • Lengvai važiuojantys ratai Zoom
  Lengvai važiuojantys ratai

  Lengvai važiuojantys ratai su aukštos kokybės guoliais. Protektorius užtikrina geresnį sukibimą ir lengvą valymą.

 • Darbinio gylio nustatymas Zoom
  Darbinio gylio nustatymas

  Ergonomiškos formos pasukama rankena darbinis gylis nustatomas akimirksniu.

 • Rankena nešimui Zoom
  Rankena nešimui

  Integruota priekinė rankena leidžia lengvai transportuoti įrenginį. Tuo pačiu ji tarnauja kaip apsauga nuo smūgių ir apsaugo korpusą nuo kitų kliūčių.

 • Sulenkiama lanko formos rankena Zoom
  Sulenkiama lanko formos rankena

  Sulenkiamų rankenų dėka VIKING aeratorius paprasta transportuoti ir saugoti.

 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.