MR 4082

Patogus ir labai manevringas "Raider" vejos pjovimo traktorius.

 
MR 4082
 

Šiuo manevringu VIKING MR 4082 traktoriuku - žoliapjove labai malonu važiuoti: dėl specialios perjungimo iš priekinės eigos į atbulinę svirčių sistemos manevruoti yra paprasta, tuo tarpu posūkio spindulys yra džiuginančiai mažas, o hidrostatinė automatinė pavarų dėžė veikia itin minkštai. Norint ištuštinti 250 l talpos žolės surinkimo dėžę, nereikia nulipti nuo patogios, reguliuojamos vairuotojo sėdynės: pakanka patraukti už kardo formos rankenos. Taip pat ir visi kiti valdymo elementai, pavyzdžiui, peilių sankaba, skirti važiavimo ir pjovimo režimams arba pjovimo aukščiui reguliuoti, yra tokiose vietose, kad viską galima kontroliuoti vienu metu. Vairuotojo sėdynė reguliuojama išilgai ir į aukštį, valdoma be įrankių. Mažas įlipimo aukštis patogu įlipti ir išlipti bei daug vietos kojoms. Tvirtas rėmas, aukštos kokybės plastikinis korpusas. Plieninė daugiafunkcinė pjovimo įranga su žolės kreipimo įtaisu, skirta pakraščiams tolygiai nupjauti. Elektromagnetinė peilių sankaba, skirta peiliams paprastai įjungti.

Versijos

Kaina
* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
mr_4082_k__st_r

Techniniai duomenys

Pjovimo plotis,cm80
Pjovimo aukštis,mm35-90
Variklio tipasB&S Series 3.130 OHV
Žolės dėžės talpa,l250
Svoris,kg196
Veja,m²iki 4.000
 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.

mr_4082_k__st_r

Standartinės savybės

 • Patogus įlipimas Zoom
  Patogus įlipimas

  Mažas įlipimo aukštis patogu įlipti ir išlipti bei daug vietos kojoms.

 • Elektromagnetinis ašmenų įjungimas Zoom
  Elektromagnetinis ašmenų įjungimas

  Elektromagnetinis ašmenų įjungimas aktyvuoja pjovimo peilius vos paspaudus mygtuką kontroliniame skydelyje.

 • Žolės valdymo sistema Zoom
  Žolės valdymo sistema

  Žolės valdymo sistema dirba abipusiai. Ji nukreipia peilius į vidų, kad pjovimo plotis būtų keliais centimetrais didesnis

 • Patogus sėdynės reguliavimas Zoom
  Patogus sėdynės reguliavimas

  Tobula sėdynė, pritaikyta bet kokiam ūgiui: sėdynės aukštį ir plotį galima sureguliuoti greitai ir be įrankių.

 • 250 litrų talpos žolės surinkimo dėžė Zoom
  250 litrų talpos žolės surinkimo dėžė

  Galima lengvai ištuštinti sėdint ant vairuotojo sėdynės.

 • Mažas posūkio kampas Zoom
  Mažas posūkio kampas

  Itin mažas posūkio kampas idealiai tinka sodams, kuriuose auga daug medžių ir krūmų. Kompaktiška konstrukcija ir neuždengtas vaizdas į priekį, todėl labai lengva manevruoti.

 • Mulčiavimo funkcija Zoom
  Mulčiavimo funkcija

  VIKING mulčiavimo rinkinyje yra mulčiavimo įdėklas ir peilis. Mulčiavimo įdėklas neleidžia žolei patekti į dėžę ir taip ji lieka dirvožemyje. Su mulčiavimo peiliu žolė susmulkinama kelis kartus ir į dirvožemį atgal grąžinamos maistinės medžiagos bei drėgmė.

 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.