MT 6112 C

Kokybė kiekvienoje detalėje.

 
MT 6112 C
 

VIKING MT 6112 modelis suteikia puikų komfortą ir pasižymi nepaprastu pjovimo tikslumu: 3 peilių sistema gali nupjauti 110 cm pločio juostą, surinkimo sistema pagriebia žolę net pjaunamo ploto kraštuose. Žolės surinkimo dėžė yra 350 litrų talpos ir gali būti ištuštinta nepakilus nuo vairuotojo sėdynės. Kartu su Brigs ir Stratton 11.8 AG varikliu, priekiniu ir atbuliniu bėgiais, ergonomišku dizainu ir LCD ekranu, ypatingai mažu apsisukimo spinduliu, puikiu valdymu vejos pjovimas gali tapti visiškai nauju pojūčiu.

Versijos

Kaina
* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
mt 6112 c

Techniniai duomenys

Variklio tipas"B&S Serie 4.175 OHV" - 11.8 AG
Svoris,kg247
Veja,m²8000
Pjovimo plotis,cm110
Pjovimo aukštis,mm30-110
Žolės dėžės talpa,l350
 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.

mt 6112 c

Standartinės savybės

 • Pjovimo įranga su trimis peiliais Zoom
  Pjovimo įranga su trimis peiliais

  Trijų peilių pjovimo sistema priklausomai nuo modelio yra 110 arba 125 cm pločio. Surinkimo sistema abiejose pjovimo įrangos pusėse sugriebia žolę net ir pakraščiuose ir kreipia ją peilių link.

 • Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas Zoom
  Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas

  Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas: spyruokline rankena, esančia kairėje korpuso pusėje, galima tiksliai sureguliuoti pjovimo aukštį 8 padėtimis, o pasirinktas aukštis rodomas stebėjimo langelyje.

 • Skystų kristalų ekranas Zoom
  Skystų kristalų ekranas

  Skystų kristalų ekranas rodo svarbią informaciją simboliais. Jis parodo: darbo valandas, akumuliatoriaus įtampą, žolės surinkimo dėžės būseną, kuro lygį, alyvos slėgį, žolės pripildymo dėžės lygį, sėdynės būseną, pjovimo įrangos aktyvavimą, autopilotą, elektromagnetinės sankabos būseną ir klaidas.

 • Mechaninė peilių sankaba Zoom
  Mechaninė peilių sankaba

  Kuriant sankabą didelis dėmesys buvo skirtas paprastam valdymui ir maksimaliam transmisijos sukimo momentui. Pjovimo įranga aktyvuojama mechaniškai arba kai kuriuose modeliuose įjungiama elektroniškai valdymo panelėje.

 • Patogus sėdynės reguliavimas Zoom
  Patogus sėdynės reguliavimas

  Sėdima ant sėdynės su spyruoklėmis, kurios aukštį galima nustatyti pagal kiekvieno žmogaus ūgį. Sėdynė gali būti palenkta į priekį.

 • Tvirta rėmo konstrukcija Zoom
  Tvirta rėmo konstrukcija

  Suvirinta korpuso konstrukcija yra ypatingai tvirta. Jo forma sąlygoja ilgus tyrinėjimo ir bandymų metus. Bamperiai apsaugo prietaisą.

 • Vienu pedalu valdoma hidrostatinė sistema Zoom
  Vienu pedalu valdoma hidrostatinė sistema

  Dešinys pedalas - pavara, kairys - stabdis. Komfortabilus vieno pedalo pavaros valdymas su hidrostatine transmisija.

 • Žolės surinkimo dėžė Zoom
  Žolės surinkimo dėžė

  Žolės surinkimo dėžės talpa yra 250 L T5 serijos ir 350 L T6 serijos traktorių. Jos ištuštinamos svirties pagalba, nenulipant nuo sėdynės. Nuėmimas ir uždėjimas taip pat yra labai paprastas.

 • Žolės valdymo sistema Zoom
  Žolės valdymo sistema

  Žolės valdymo sistema dirba abipusiai. Ji nukreipia peilius į vidų, kad pjovimo plotis būtų keliais centimetrais didesnis.

 • Naujoviška pavara į priekį ir atgal Zoom
  Naujoviška pavara į priekį ir atgal

  Pedalų išdėstymas yra kaip ir įprastoje transporto priemonėje: pavaros pedalas dešinėje, stabdžiai kairėje pusėje. "Viking" sukurta pavaros svirtis pirmyn/atgal yra priešais ir ja paprasta naudotis, galima greitai dirbti. Dėka paprasto reversinio mechanizmo, judėjimo kryptį lengva pasirinkti svirties pagalba. Hidrostatinė pavarų dėžė suteikia galimybę pasirenkant tikslų norimą greitį.

 

Pritaikomos savybės

 • Važiavimo kontrolė Zoom
  Važiavimo kontrolė

  Važiavimo kontrolė yra elektroniškai aktyvuojama ir palengvina darbą ypatingai dideliuose vejos plotuose.

 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.