STIHL HP Ultra aukštos kokybės variklio alyva

STIHL HP Ultra yra nauja, pilnai sintetinė aukštos kokybės alyva, sukurta įmonės viduje. Ji idealiai tinka oru aušinamiems dvitakčiams ir 4-MIX varikliams su kombinuota tepimo technologija tiek su katalizatoriais, tiek be katalizatorių. STIHL HP Ultra puikiai tepa be karbonizacijos. Labai gerai tepa ir apsaugos aukštos kokybės variklius, kurie dirba įtemptais režimais.

STIHL HP Ultra

STIHL HP Ultra išlaiko stūmoklį kaip naują net ir po 500 darbo valandų.

Įprastinė alyva

Naudojant įprastinę alyvą stūmoklio kraštai ir žiedai apsineša. Dėl to gali sugesti variklis.

 Tobulai suderinta. Itin švari.

STIHL HP Ultra sudėtyje nėra priemaišų, kurios skatintų dėvėjimąsi. Degimo metu nesusidaro kalcio ir sodos sulfato produktų. Su sintetiniais esteriais alyva dega labai švariai. STIHL HP Ultra taip pat yra saugi aplinkai, 80 proc. suyra per 21 dieną.

Tobulas tepimas. Ultra apsauga.

Atrinkti priedai apsaugo plonus metalo paviršiaus sluoksnius nuo susidėvėjimo. Tai prailgina variklio amžių.

Puikios charakteristikos. Itin ilgai.

Su maža karbonizacijos tendencija STIHL HP Ultra neleidžia susidaryti naftos likučiams ir nuosėdoms variklio korpuse, ant alkūninio veleno, ant vožtuvų ir ant uždegimo žvakės. Daugiau jokio blogo degimo ar užstrigusių vožtuvų. Variklis pilnu pajėgumu dirba ilgą laiką.

Visapusiškai „žalia“. Tiesiog puiki.

STIHL HP Ultra turi savybę gerai maišytis. Ryškiai žalia spalva gerai matosi, kai maišosi su benzinu. STIHL HP Ultra alyvą galima naudoti ir su kitais dvitakčiais varikliais.

 Pranašumai iš pirmo žvilgsnio

Savybės

HP

HP Super

HP Ultra

Švarumas + ++ +++
Apsauginės savybės + ++ +++
Tepimas + ++ +++
Variklio galia + ++ +++
 
Prenumerata el. paštu