Pjovimo grandinių savybės

STIHL yra vienintelis gamintojas, kuris pats savo motoriniams pjūklams gamina tiek pjovimo juostas, tiek grandines. Todėl viskas yra gerai ir tiksliai suderinta. STIHL pjovimo grandinės yra vertinamos dėl savo aukštos kokybės.

 

 

Oilomatic grandinių tepimo alyva

Su šia sistema užtikrinama mažesnė trintis ir dilimas, o kartu ir ilgesnė pjovimo įrangos naudojimo trukmė. Alyva patenka į nedidelius varomųjų grandinės narelių kanalus, o iš jų – į jungiamuosius grandinės narelius ir ant pjovimo dantukų paviršiaus. Be to, abiejose varomųjų
narelių pusėse yra daug įdubimų, kuriuose kaupiasi grandinės alyva. Taip ji geriau pasiskirsto ant slystamojo pjovimo juostos paviršiaus.

 

Susidėvėjimo žymos

Ant pjaunančio narelio yra lazeriu išpjautos žymos, kurios parodo, kiek gali grandinė dilti iki kniedės. Taip pat viršuje yra dar dvi žymos, kur pirmoji rodo galandinimo kampą, o kita yra ant ribotuvo.

 

 Grūdinto chromo sluoksnis

Visi STIHL pjaunamieji dantukai yra pagaminti iš specialaus plieno. Siekiant papildomai padidinti atsparumą dilimui, jie elektrolitiškai chromuoti. Taip pjovimo dantukai ilgiau išlieka aštrūs.

 

Tempimas

Gamybos proceso pabaigoje STIHL pjūklų grandinės kurį laiką tempiamos didele tolygia apkrova. Taip tempiant iki minimalaus sumažinamas pailgėjimas naudojant prietaisą pirmą kartą,

pailginama naudojimo trukmė ir sumažinamas dilimas.

 

 Lygūs narelių paviršiai

Taikant specialų štampavimo metodą, STIHL narelių angos tampa lygios kaip stiklas. Taip pagerinamas grandinės judrumas ir pailginama naudojimo trukmė.

 

 Grūdintos kniedės

STIHL pjūklų grandinių kniedės yra indukciniu būdu užgrūdintos, todėl pasikeičia metalo savybės. Kniedės tampa kietesnės ir atsparesnės trinčiai.

 
Prenumerata el. paštu