Maksimalus tikslumas kiekvienoje jungtyje

Tam, kad efektyviai išnaudoti pjūklo galimybes, reikia pasirinkti tinkamą grandinę. STIHL siūlo grandines skirtingiems poreikiams ir skirtingoms pjūklų galingumo klasėms.

Pjovimo grandinė Picco Micro Mini 3 (PMM3)


 
Pirmoji nedidelės vibracijos pradinio lygmens STIHL pjovimo grandinė. Tai tvirta, mažo atmetimo ir didelės apkrovos pjovimo grandinė, dėl labai siauro pjovimo tako pasižyminti itin didele pjovimo galia.

Pjovimo grandinė Picco Micro 3 (PM3)


 
Ypatinga STIHL 3/8" „Picco Micro 3“ (PM3) pjovimo grandinė. Ši mažo atmetimo ir vibracijos pjovimo grandinė sukurta specialiai lengviems ir kompaktiškiems motoriniams pjūklams. Didelis pjovimo našumas čia derinamas su aukšta pjovimo kokybe ir patogiu darbu. 1/4" variantas pasižymi labai plokščia ir siaura konstrukcija, kuri derinama su mažu grandinės žingsniu Ji idealiai tinka aukštapjovėms. Galima įsigyti su 1,1 ir 1,3 mm storio varomaisiais nareliais.

Pjovimo grandinė Picco Super 3 (PS3)


 
 Pirmoji pasaulyje 3/8" žemo profilio pjovimo grandinė. Žymiai didesnis pjovimo našumas. Rami eiga pjūvyje, puiki pjūvio pradžia, labai švarus pjūvis, maža vibracija. Dėl mažos postūmio jėgos ideali medžių priežiūrai.

Pjovimo grandinė Picco Duro 3 (PD3)


 
 Pirmoji pasaulyje kietmetaliu padengta žemo profilio pjovimo grandinė. Palyginti su įprastinėmis pjovimo grandinėmis, net negalandama išlieka iki keturių kartų ilgiau aštri ir pasižymi daug ilgesne naudojimo trukme. Ypač esant didelei apkrovai. Be to, „Picco Duro“ pasižymi maža vibracija ir nedideliu atmetimu.

„Carving“ pjovimo grandinė Rapid Micro Spezial (RMS)

  Mažai vibruojanti patogi, labai gero pjovimo našumo pjovimo grandinė. Dėl sutrumpintos viršutinės dantuko dalies nebereikia spausti smeigiant. Pasiekia žymiai didesnį smigimo greitį nei tradicinės 1/4" pjovimo grandinės. Speciali pjovimo grandinė medžio drožinėtojams ir medžių priežiūros specialistams.

Pjovimo grandinė Rapid Micro (RM)


 
Patogi mažos vibracijos lengvai pjaunanti ir netriukšminga pjovimo grandinė. 

Pjovimo grandinė Rapid Micro 3 (RM3)

  Nedidelio atmetimo, patogi, mažos virbacijos, lengvai pjaunanti ir netriukšminga pjovimo grandinė. 

Pjovimo grandinė Rapid Super (RS)

  Galinga mažos vibracijos lengvai pjaunanti ir netriukšminga pjovimo grandinė, pasižyminti itin didele pjovimo ir smeigimo galia. 

Pjovimo grandinė Rapid Super 3 (RS3)

  Galinga pjovimo grandinė su specialios formos varomuoju nareliu. Nedidelės atatrankos ir itin didelės pjovimo ir smeigimo galios. 

Pjovimo grandinė Rapid Duro (RD)


 
Pjovimo grandinė iš kietmetalio, kuri net ir dažnai naudojant didele apkrova (pvz., pjaunant purviną arba sušalusią medieną) ilgai išlieka aštri. 

Pjovimo grandinė Rapid Duro 3 (RD3)

  Pirmoji STIHL .325" pjovimo grandinė su pjaunančiaisiais dantukais iš kietmetalio. Turinti nedidelį atmetimą, mažą vibraciją. Keturis kartus ilgiau nei standartinė grandinė išlieka aštri. Tuo pačiu Rapid Duro 3 įtikina puikiu pjovimo našumu, net ir ekstremaliose sąlygose. Ideali pjovimo grandinė sodininkams ir ūkininkams. 

Pjovimo grandinė Rapid Duro R (RDR)

  Specialios paskirties grandinė, skirta sunkiausioms apkrovoms (pvz. medienai su vinimis, jungiančioms konstrukcijoms ir šarvuotam stiklui). Grandinės dantys pilnai padengti atsparaus smūgiams kietmetalio plokštelėmis. 
 
Prenumerata el. paštu