Pjovimo juostų modeliai detaliau

STIHL pjovimo juostos sukurtos įvairiems darbams ir poreikiams. Yra dvi pagrindinės grupės: Rollomatic su žvaigždute priekyje ir ypatingai atspari Duromatic ištisinė juosta.

 

STIHL Carving

 

Labai aukštos kokybės pjovimo juosta su mažo spindulio galiuku ir stelito pastiprinimais. Ideliai tinka drožinėjimui ir medžių priežiūrai, naudojant su ¼“ RM grandine.

STIHL Rollomatic E Mini Light

 

Lengvos konstrukcijos juosta, skirta lengviems motoriniams pjūklams ir aukštai esančių šakų pjovimo įrankiams. Palyginti

su įprastinėmis juostomis, jos svoris yra iki 25 % (35 cm ilgio juostos). Kad būtų lengviau dirbti, ypač naudojant su aukštai esančių šakų pjovimo įrankiais arba pjaunant nedidelio skersmens kamieno medžius. Yra 25 ir 30 cm ilgio.

STIHL Rollomatic E Mini

 

Derinant šią itin siaurą pjovimo juostą su smulkia pjovimo grandine 3/8" „Picco Micro Mini 3“ arba specialia akumuliatoriniams pjūklams ir MS 150/MS 150 T pritaikyta grandine 1/4" „Picco Micro 3“, labai sumažėja svoris ir padidėja pjovimo našumas. Kaip ir visos STIHL pjovimo juostos, šis modelis taip pat gaminamas iš aukštos kokybės chromo-molibdeno plieno. Galima įsigyti įvairių ilgių.

 

STIHL Rollomatic E Light

 

Šios lengvos konstrukcijos pjovimo juostos korpusas pagamintas iš trijų elektra suvirintų didžiąja dalimi nepilnų plieno plokščių.Tuštumos užpildytos stiklo pluoštu sustiprintu poliamidu. Rezultatas: iki 30 % mažesnis svoris (40 cm ilgio juostos), palyginti su įprastinėmis juostomis.

STIHL Duromatic E

   STIHL „Duromatic E“ – tai nepaprastai tvirta pjovimo juosta, skirta darbui su vidutinės ir didelės galios motoriniais pjūklais. Pjovimo juostą sudaro masyvus itin atsparus plienas. Ypatingai
apkraunamas juostos smaigalys apsaugotas kietmetalio šarvu.

STIHL Rollomatic ES

 

STIHL „Duromatic E“ – tai nepaprastai tvirta pjovimo juosta, skirta darbui su vidutinės ir didelės galios motoriniais pjūklais. Pjovimo juostą sudaro masyvus itin atsparus plienas. Ypatingai apkraunamas juostos smaigalys apsaugotas kietmetalio šarvu.

 

STIHL Rollomatic E

 

STIHL „Rollomatic E“ korpusą sudaro trys elektra suvirintos metalo plokštės, iš kurių vidurinioji didžiąja dalimi yra nepilna. Pranašumas: didelis stabilumas ir kartu nedidelis svoris. Siekiant atsižvelgti į platų poreikių spektrą, STIHL pjovimo juostos „Rollomatic E“ gaminami su dvejomis skirtingomis pjovimo juostos galvutėmis.

 
Prenumerata el. paštu