Privalumai nuo pat pirmo žvilgsnio

Akumuliatorinės žoliapjovės užtikrina aukščiausios klasės pjovimą su naujausia ličio jonų technologija, taip pat jos yra tylios ir neteršia gamtos. Praktiškos detalės, kaip kilpinė rankena, kuri gali būti prijungta be jokių įrankių, paprastas darbas su valdymo svirtimi teikia naudotojui akivaizdžią ergonomiką. Dėl šių savybių jūs galite tvarkytis ir pjauti vietose, kur negalima kelti triukšmo.

 

 

Tiesiog puiki galia – STIHL elektrinis variklis (EC)

STIHL FSA 65 ir FSA 85 akumuliatorinės žoliapjovės aprūpintos anglinių šepetėlių neturinčiais, elektroniškai valdomais (EC) elektriniais varikliais. Sukurtas STIHL, šis variklis yra labai efektyvus ir beveik nesidėvintis. Taip efektyviai paverčiama akumuliatoriaus teikiama energija tiesiogiai konvertuojama į įspūdingas darbo savybes.

 

Mobilios, švarios ir tylios

Ličio jonų akumuliatorių galia slypi už naujų FSA 65 ir FSA 85 akumuliatorinių žoliapjovių. Tai suteikia judėjimo laisvę be degalų ir tylų darbą be jokių kabelių.

 

Patogios ir ergonomiškos

Abu įrenginiai yra žemo vibracijos lygio, tyliai dirba ir yra puikiai subalansuoti. Tai leidžia tvarkytis net ir ankštuose plotuose ar tarp krūmų.

 

Paprastos ir lengvai prižiūrimos

Užvedimas ir darbas su STIHL akumuliatorinėmis žoliapjovėmis su užrakinamu svertu ir reguliuojamu jungikliu yra lengvas ir patikimas. Dėl to FSA 85 pjovimo greitis lengvai reguliuojamas. Akumuliatoriaus keitimas visai neužima laiko. Lygus paviršius yra lengvai valomas. Kai darbas baigtas, žoliapjovės gali būti pakabinamos ant sienos.

 
Prenumerata el. paštu