Įranga išsamiai

Užvedimas ir darbas su STIHL akumuliatorinėmis žoliapjovėmis su užrakinama svertimi ir reguliuojamu jungikliu yra lengvas ir patikimas. Dėl to FSA 85 pjovimo greitis lengvai reguliuojamas. Akumuliatoriaus keitimas visai neužima laiko. Lygus paviršius yra lengvai valomas. Kai darbas baigtas, žoliapjovės gali būti pakabinamos ant sienos.

Šios savybės užtikrina, kad pjovimo ir tvarkymo darbai bus patogūs, tylūs ir švarūs, taip mažindamos jūsų nuovargį.

Ličio jonų akumuliatorius

Galingos ličio jonų baterijos su 94, 187, 227 ir 281 Wh energijos talpa ir EC
variklis tam, kad akumuliatorinės žoliapjovės galėtų ilgai pjauti ir turėtų
aukštą pjovimo našumą – iki 56 minučių *, priklausomai nuo
įrenginio ir naudojamo akumuliatoriaus.

* Akumuliatorinių žoliapjovių darbo laikas priklauso nuo baterijos pakrovimo, pasirinktos baterijos, įrenginio modelio, žolės tipo ir individualių darbo tempų.

Pjovimo galva su valu AutoCut C 4-2

Nauji įrenginiai standartiškai komplektuojami su žolės pjovimo galva AutoCut C 4-2. 2.0 mm skersmens tylus pjovimo valas reguliuojamas automatiškai bakstelėjus pjovimo galvutę į žemę. Galima pjauti iki 20 cm aukščio žolę. Pakeisti valą šioje pjovimo galvoje yra labai paprasta, kadangi nereikia jos išardyti, o valas užpildomas per išorę.

 Pjovimo diametras

Pjovimo diametras yra 300 mm (FSA 65) ir 350 mm (FSA 85).

Elektroniškai valdomas STIHL elektros variklis (EC)

Elektrinis STIHL variklis (EC) neturi anglies šepetėlių, todėl nesidėvi mechaniškai kaip įprastiniai elektros varikliai. Energija yra panaudojama efektyviai. Kitas privalumas: didelis sukimo momentas akumuliatorinėse žoliapjovėse leidžia naudoti papildomą įrangą be reduktorinių mechanizmų. Nedidelis įrenginio svoris įtakoja darbo komfortą.

Kilpinė rankena

Ergonomiškos formos rankeną galima reguliuoti be papildomų įrankių. Tokiu būdu nustatoma reikiama rankenos padėtis pagal dirbančiojo ūgį.

Užrakinama svirtis

Užrakinama svirtis naudojama saugumo sumetimais. Ji neleidžia įsijungti įrenginiui kai to nepageidaujama.

Įrankio apsauga

Įrankio apsaugą yra lengva uždėti, naudojant du varžtus. Apsauga skirta sulaikyti skriejančias smulkias medžiagas, kai pjaunama.

Kilpa pakabinimui

Įrenginį galima pakabinti ant sienos ir taip sutaupysite vietos.

Apsauginis lankelis

Apsauginis lankelis padeda pjauti aplink kliūtis ir vejos pakraščius. Jis standartiškai tiekiamas su modeliu FSA 85, o prie modelio FSA 65 galima montuoti papildomai.

 

 
Prenumerata el. paštu