Daugiau baterijos galios. Daugiau patikimumo.

Jūs galite pasitikėti STIHL.

Naujasis akumuliatorinis grandininis pjūklas siūlo jums daugiau nei tik aukščiausios klasės akumuliatorinio pjūklo pjovimo galią – dėka naujos ličio jonų technologijos jis tampa mobilus, švarus bei tylus. Praktiškos detalės, tokios kaip greitas grandinės įtempimas suteikia akivaizdžią ergonomiką. Šios savybės leidžia pjauti triukšmui jautriose vietose, kaip gyvenamuosiuose rajonuose, parkuose ar kitose institucijose, niekam netrukdant.

Mobilu, švaru ir tylu

Naujosios AP 160 ličio jonų baterijos (160 Wh) suteikia galios naujam MSA – 160 C-BQ akumuliatoriniam pjūklui. Jis suteikia judėjimo laisvę be degalų ir tylų darbą be jokio kabelio.

Patogu ir ergonomiška

Grandininiai pjūklai yra žemo vibracijos lygio, tyliai dirba, yra puikiai subalansuoti ir lengvai valdomi. Žemas rankenos vibracijos lygis taip pat sumažina jūsų nuovargį. Greitas grandinės įtempimas (B), kuris komplektuojamas standartinėje įrangoje, leidžia jums įtempti grandinę lengvai ir patogiai be jokių įrankių ir jokio kontakto su aštria grandine.

 Paprasta ir praktiška

Užvesti ir pradėti darbą su STIHL akumuliatoriniu pjūklu yra lengva ir paprasta dėka fiksavimo svirties ir jungiklio. Keisdami bateriją į kitą užtruksite vos kelias akimirkas.

 

 

 

 
Prenumerata el. paštu