Įspūdingos įrangos savybės

Pažangiausia technologija išsamiai: MSA 160 C-BQ

STIHL įgyta patirtis kartu su elektriniu varikliu ir akumuliatoriaus technologija perėjo į naująjį MSA C-BQ akumuliatorinį grandininį pjūklą, kuris aprūpintas pažangiausiomis, galingomis technologijomis su aukščiausia STIHL kokybe visose detalėse. Šios savybės daro pjovimo darbus patogius, tylius bei švarius, taip sumažindami jūsų nuovargį.


 

160 Wh ličio jonų akumuliatorius

Galingas ličio jonų akumuliatorius su 160 Wh energijos talpa dirba su grandininiu pjūklu ilgai ir našiai – iki 35 minučių ir maždaug padaro 150 vnt. 10 cm skersmens pjūvių*. Paprasta baterijos paleidimo sistema su greitu baterijos įkrovimu.

 * Akumuliatorinio grandininio pjūklo našumas priklauso individualiai nuo naudotojo.

 

Nauja ir tik išskirtinai iš STIHL: ¼ Picco Micro 3 (PM3) pjovimo grandinė

Ši mažo atmetimo ir vibracijos pjovimo grandinė sukurta specialiai lengviems ir kompaktiškiems motoriniams pjūklams. Didelis pjovimo našumas čia derinamas su aukšta pjovimo kokybe ir patogiu darbu. Rezultatas sukuriamas dėl labai plokščios ir siauros konstrukcijos, kuri derinama su mažu grandinės žingsniu.

 

 

STIHL Rollomatic E mini 30 cm pjovimo juosta

Jūs galite be jokio vargo nupjauti šakas ir medžius su MSA 160 C-BQ iki 20cm diametro.

 

Elektroniškai valdomas STIHL elektros variklis (EC)

STIHL elektrinis variklis neturi anglinių šepetėlių, todėl jis mechaniškai beveik nedyla taip užtikrindamas motoro efektyvumą bei ženkliai pralenkdamas įprastus elektriniu variklius.

 

Greitas grandinės įtempimas (B)

Patempkite grandinę be jokių įrankių! Greitasis STIHL grandinės įtempimas greitas, lengvas, patikimas ir saugus. Papraščiausiai atlaisvinkite varančiosios žvaigždutės dangtį ir sukite įtempimo ratuką iki tol, kol grandinė bus reikiamai įtempta. Šis tempimo būdas leidžia išvengti kontakto su aštria grandine.

 

 STIHL užpylimo sistema

Tepalų bakas turi didelę pripildymo angą, leidžiančią jums pripildyti jį be jokio išsiliejimo. Patentuotas specialus STIHL bako lengvas uždarymas ir atidarymas be jokių kitų papildomų įrankių.

 

 Funkcionalus dizainas

Variklio korpusas turi lygų paviršių užapvalintais kraštais, kad įrenginys nestrigtų, pjaunant šakas. Ant grandininio pjūklo nekimba didžioji dalis purvo, be to jį paprasta valyti.

 

Priekinė rankos apsauga

Kaip ir visi STIHL grandininiai pjūklai, MSA 160-BQ turi priekinę rankos apsaugą, užmontuotą ant dviejų guolių. Užspaudžiant priekinę rankos apsaugą mechaniškai sustabdote grandinę.

 

Greito sustojimo Super grandinės stabdis (Q)

STIHL siūlo stabdžių sistemą papildomai saugai užtikrinti. Pjovimo grandinė sustoja per sekundę ne tik esant pakankamai stipriam atmetimui atgal arba suaktyvinus priekinę rankų apsaugą, bet ir paleidus galinę rankeną.

 

 
Prenumerata el. paštu