"Multi" priedai

 

Samanų šalinimo įtaisas (MM-MF)

Senos šaknys ir samanos yra ne tik negražu, bet ir kenkia vejai. Jie sudaro tankų kilimėlį ir neleidžia vandeniui patekti į dirvožemį ir taip nepatenka būtinos medžiagos vejai išgyventi. Tam, kad augalai ir veja vėl atrodytų sodriai ir gražiai, samanų šalinimo priedas puikiai tiks šiam darbui. Jis visiškai pašalina senas šaknis ir samanas greitai ir efektyviai net ir iš didesnės žolės.

 

 

 Cilindrinis šlavimo šepetys (MM-KW)

Terasą ir sodo takus sunku išlaikyti švarius. Tai beveik neįmanoma. „Multi“ sistemos cilindrinis šlavimo šepetys su minkštais, bet stipriais guminiais ašmenimis, išvalo vietas, kuriose buvo vaikšiojama ir stovima.

Jis sukasi prieš ėjimo kryptį tam, kad išvalytų purvą, smėlį ir žvyrą iš terasos ir kitų atvirų vietų greitai ir švariai. Taip pat jis idealus valyti sniegui ar pašalinti lapus vejoje.

 

Šluota (MM-KB)

Išgrįsti takai, naudojant natūralų akmenį, yra labai populiaru bet kokiame sode. Deja, bet sunkus valymas visada buvo jų problema. „Multi“ sistemos šlavimo šepetys sukasi prieš ėjimo kryptį, todėl jūs liekate švarus, kol dirbate.

Stambus purvas ar išminta žemė gali būti pašalinta net ir nuo nelygių paviršių ir grindinių, palikdama jums švarius akmenis ir sujungimus be didelio vargo.

 

 Pakraščių karpytuvas (MM-FC)

Niekas neatrodo taip netvarkingai, kaip nelygūs kraštai. „Multi“ sistemos pakraščių karpytuvas padaro jums tvarkingus ir švarius vejos, takų, įvažiavimų bei gėlynų pakraščius. Jis kerpa giliai iki šaknų, taip suteikdamas vejai tobulą liniją.

Kažkas, kas ankščiau užėmė daug laiko ir pastangų, gali būti lengvai, greitai ir kruopščiai padaryta.

 

 Dirvos purentuvas (MM-BK)

Supurena dirvą ir susmulkina grumstus tam, kad dirvoje būtų geriausios sąlygos augalų augimui. Šaknys vystosi geriau ir greičiau, nes skatiniamas maistingų medžiagų pasisavinimas. „Multi“ sistemos dirvos purentuvas leidžia jums susmulkinti kietą žemę ar paskirstyti smėlingą dirvą, nepažeidžiant šaknų.

Galima dirbti su dviem arba keturiais peiliais.

 

 Dirvos freza (MM-BF)

Susmulkinti kietą, molingą dirvožemį dažnai yra sunkus darbas. Jei norite perkultivuoti žemę ar pasiruošti naujam sezonui po žiemos ar tiesiog pasodinti kažką naujoje vietoje – „Multi“ sistema yra tai, ko jums reikia.

"Multi" sistema padaro sunkiausius darbus už jus net ir kietoje dirvoje.

 

 

 Aeratorius (MM-RL)

Jei veja atrodo sveika ir žalia , tikriausiai ji gali kvėpuoti. Labai svarbu lengvai leisti vandeniui, maistingoms maisto medžiagoms ir mineralams įsiskverbti į jūsų veją. Skatinant naudingų mikroorganizmų vystymąsi, šaknims yra lengviau augti gilyn, taip apsisaugojant nuo karščio ir kitų išorinių veiksnių, todėl yra svarbu aeruoti veją su STIHL „Multi“ sistema.

 

 
Prenumerata el. paštu