Nauda STIHL vartotojams

Aštuonios pažangios funkcijos, kurios palengvins jūsų darbą.

Puikus veikimas, aukštos kokybės pjūvis

 

Puikus veikimas, švarus pjūvis

Puikus suderinamumas: nežymios vibracijos, maža atmetimo jėga, ¼" Picco  grandinė ir juosta yra sukurtos taip, kad puikiai tiktų STIHL MS 150 TC-E varikliui.

 

Kurą taupantis variklis

Degiojo mišinio skirtumai: dvitaktis variklis su 2-MIX technologija gali didžiuotis keturių kanalų cilindru. STIHL MS 150 TC-E, kuris turi šią technologiją, ne tik sumažina kuro suvartojimą iki 20 procentų, bet taip pat iki 70 procentų sumažina išmetamų teršalų kiekį bei jau dabar atitinka ES II emisijų standartą, kuris įsigaliojo 2014 metais.
* Palyginus su tos pačios kokybės klasės STIHL dvitakčiais varikliais, kurie neturi 2-MIX technologijos.

 

Lengva naudoti

 

Lengvasis čempionas:STIHL MS 150 TC-E yra lengviausias grandininis pjūklas STIHL asortimente, jis sveria vos 2.6 kilogramo. Dėl tokių detalių kaip nerūdijančio plieno duslintuvas pjūklas itin lengvas, o darbas su juo ne taip vargina. Dėka plokščios pjūklo apačios, suapvalintų kontūrų ir kompaktiškų matmenų su šiuo prietaisu labai malonu dirbti.

  Pasiruošt, dėmesio, pjaunam! Pjūkle įrengta pažangi sistema STIHL ErgoStart, dėl šios priežasties STIHL MS 150 TC-E vedamas be didelių pastangų. To paslaptis yra papildoma spyruoklė, įrengta tarp alkūninio veleno ir starterio. Be to, mikroprosesorinis uždegimas apsaugo nuo priešlaikinio uždegimo.

Paprasta valdyti ir prižiūrėti

 

Mažai priežiūros reikalaujanti oro filtravimo sistema

 Švarus oras: karbiuratorių galima pasiekti be jokių įrankių, taigi jums prireiks tik vieno žingsnio oro fitrui išvalyti.
 

 Ištraukiamas nešiojimo žiedas

Galinga rankena: įštraukiamas nešiojimo žiedas leidžia saugiai grandininį pjūklą nuleisti prie žemės, prikabintą prie saugaus lyno.

 

 Pažangi rezervuarų pripildymo įranga

Pildyti kurą ar alyvą taip lengva: kuro ir alyvos rezervuarai yra su didelėmis angomis ir specialiomis STIHL patentuotais kamščiais, taigi kurą bei alyvą galite pilti nenaudodami papildomų įrankių ir neprapildami pro šoną. Dėl permatomo kuro rezervuaro, visada žinosite, kiek kuro jums dar liko.

 

 Šoninis gradinės įtempimas

Daugiau jokių kabančių grandinių! Naudodami šone įmontuotą grandinės įtempiklį jūs galite saugiai ir be didelių pastangų įtempti savo pjūklo grandinę.