Pjaustytuvai STIHL TS 480i ir TS 500i

Nauja pasaulinė klasė

STIHL TS 480i ir TS 500i pjaustytuvai su elektronine kuro įpurškimo sistema ne tik nustato naujus variklių technologijos standartus - jie yra naujieji standartai. Jų naujoji technologija rodo kelią į priekį, taigi šie pjaustytuvai yra nepakeičiami dirbantiems statybų srityje. Pjaustytuvai STIHL TS 480i ir TS 500i sunkų statybų, civilinės inžinerijos ar kelių statybos darbą padaro lengvą kaip niekada. Nesvarbu, jūs norite pjauti betoną, plieno sijas, vamzdžius ar asfaltą, STIHL TS 480i ir TS 500i pjaustytuvai šią užduotį atliks žymiai lengviau ir efektyviau. Anksčiau nepasiektas lengvas užvedimas, optimali variklio galia bei patogus valdymas padaro šiuos kompaktiškus ir galingus pjaustytuvus tobulais įrankiais. Tai dar ne viskas, ką siūlo šios išskirtinės "mašinos": jos labai efektyviai veikia, dėka tikslinės diagnostikos jos yra lengvai sutvarkomos, taigi ekonominiu požiūriu tai yra puikus pasirinkimas.

Pirmieji pasaulyje: STIHL elektroniniu būdu valdoma kuro įpurškimo sistema

Pirmieji pasaulyje: STIHL elektroniniu būdu valdoma kuro įpurškimo sistema

Visiškai automatizuotas variklio reguliavimas yra labai tinkamas puikiam galingumui ir sąnaudoms, o elektroniniu būdu valdoma degalų įpurškimo sistema garantuoja optimaliausią galią atliekant įvairias užduotis.

Nauda vartotojams

Nauda vartotojams

Visi, kas aikštelėje dirba kiekvieną dieną, žino, kas svarbiausia – tai kuo įmanoma spartesnis geriausios kokybės darbas. Naudodami STIHL TS 480i ir TS 500i pjaustytuvus su STIHL įpurškimu, jūs dirbsite greitai, efektyviai ir patikimai.

Apie įrangą išsamiai

Apie įrangą išsamiai

Naujieji TS 480i ir TS 500i pjaustytuvai apjungia tikslumą, efektyvumą bei patogumą naudoti ir naujausias technologijas. Taigi jūs galite susikoncentruoti į tai, kas svarbiausia – į jūsų darbą.

 
Prenumerata el. paštu