Nauda vartotojams

Lengvesnis naudojimas ir pati naujausia technologija

Visi, kas statybų aikštelėje dirba kiekvieną dieną, žino, kas svarbiausia – tai kuo įmanoma spartesnis geriausios kokybės darbas. Naudodami STIHL TS 480i ir TS 500i pjaustytuvus su STIHL įpurškimu jūs dirbsite greitai, efektyviai ir patikimai. STIHL pjaustytuvai yra tikslūs, efektyvūs, labai patogūs naudoti ir su naujausia variklių technologija. Taigi jūs galite susikoncentruoti į tai, kas svarbiausia – į jūsų darbą.

Lengvas užvedimas

STIHL pjaustytuvų įpurškimo sistema atsisakė pasiurbimo svirties bei akceleratoriaus pozicijos fiksavimo. Dėka automatinio šalta/šilta variklio užvedimo nustatymo, reikalinga tik viena pradinė padėtis. Valdiklio sistema naudoja tokius duomenis kaip išorės temperatūra, aukštis virš jūros lygio ir kuro lygis bei automatiškai nustato būtiną reikalingo kuro kiekį. Pradėti daug lengviau nei bet kada – perjunkite jungiklį nuo 0 iki I, užveskite variklį ir paspauskite akceleratorių. Jokių veikimo klaidų nebus!

 

Optimali variklio galia

Dėl naujosios STIHL įpurškimo sistemos pjaustytuvo variklio galia yra ypač efektyvi. 3.9 kW galingumo STIHL TS 480i ir TS 500i pjaustytuvai veikia 20 procentų veiksmingiau nei STIHL TS 410 ir TS 420 pjaustytuvai. Toks galingumas pasiekiamas beveik esant tokiam pačiam variklio tūriui. STIHL TS 480i ir TS 500i yra nepakeičiami kalbant apie variklio nustatymus: pasikeitus veikimo sąlygoms, variklio valdymo įranga nustato tikslų veikimą ir sklandų darbą.

Puikus naudojimas

Dėl aukšto sukimo momento bei plataus variklio sūkių diapazono STIHL TS 480i ir TS 500i yra nejautrūs įrenginio padėčiai virš jūros lygio. Šie pjaustytuvai nuolatos veikia efektyviai. Speciali viršutinė rankena palengvina valdymą didelio tikslumo reikalaujančio pjovimo metu. Dėl to STIHL TS 480i ir TS 500i pjaustytuvai yra lengvi bei sukurti atitikti ypač aukštiems reikalavimams. Šių pjaustytuvų stipriosios pusės atsiskleidžia dirbant esant sudėtingoms sąlygoms, puikus galingumo ir svorio santykis tą įtakoja taip pat. Trumpai tariant, šie pjaustytuvai tiksliai ir lengvai valdomi, taigi jums belieka susikoncentruoti tik į pjovimą.

Veiksminga antivibracinė įranga

STIHL įpurškimas dvitaktį įrenginį daro mechaniškai paprastenį. Stūmoklio modelis buvo supaprastintas ir dabar jis yra lengvesnis. Dėl šios priežasties cilindre susidaro mažiau virpesių masės ir taip sumažėja variklio vibracija. Be to, išbandyti antivibraciniai elementai sumažina variklio vibracijos perdavimą į naudotojo rankas bei plaštakas. Vibracijos lygis sumažinamas iki 2.2 m/s² (TS 480 i). Tai mažina įrenginio naudotojo nuovargį, padeda užtikrinti optimalią kontrolę net esant labai sudėtingoms sąlygoms.

Veikimo įvertinimas

Duomenys apie pjaustytuvo variklį jam veikiant yra nuolatos matuojami. Valdiklis automatiškai užfiksuoja bet kokius nukrypimus elektroniniuose prietaisuose bei saugo šiuos duomenis atmintyje. Tai leidžia dirbant prietaisu pastebėti bet kokius nukrypimus arba panaudoti juos vėliau. Iki šiol nei vienas kitas STIHL įrenginys neturi šio privalumo.

MDG 1 diagnostinė įranga

MDG 1 variklio diagnostinė įranga techninę apžiūrą padaro paprastesnę nei bet kada. Norėdami sužinoti tikslų įvertinimą, prijunkite MDG 1 prie pjaustytuvo. Naudojant specialią kompiuterinę diagnostikos programą yra patikrinimi visi elektroniniai prietaisai bei perskaitoma atmintis. Tokiu būdu net atsitiktiniai netikslumai gali būti pastebėti ir ištaisyti jiems dar nespėjus peraugti į visos detalės gedimą. Tai užtikrina optimalią techninę apžiūrą.

Variklio diagnostika - didesnio efektyvumo garantas

Taupote laiką – taupote pinigus. Tikslinga techninė apžiūra naudojant MDG 1 sumažina apžiūros laiką iki 50 procentų bei užimtumą techninės apžiūros skyriuje. Be to, greitas tyrimas sudaro galimybes tikslingam pažeidimo taisymui. Viso to rezultatas – mažiau sugaišto laiko, mažiau prastovų bei greitesnis grįžimas prie darbo.

Elektroniniu būdu valdoma kuro įpurškimo sistema

Automatinis variklio reguliavimas iki 15 procentų sumažina kuro suvartojimą palyginus su STIHL TS 140 ir TS 420 pjaustytuvais. 0.7 kW didesnis variklio galingumas per tokį patį laiką leidžia supjaustyti daugiau medžiagų ir sunaudoti tiek pat kuro. Greitas darbas ir itin tikslus pjovimas yra savaime suprantami dalykai. Elektroniniu būdu valdoma STIHL įpurškimo sistema prietaiso veikimo metu automatiškai pritaiko visus nustatymus, taigi optimalus galingumas ir sklandus darbas yra garantuoti. Kalbant apie tvirtumą, STIHL TS 480i ir TS 500i nustato naujus kokybės standartus. Pjaustytuvai puikiai apgalvoti iki smulkmenų, jie sukurti ir pagaminti sunkiam darbui statybų aikštelėse. Aukščiausia STIHL kokybė – tuo tikrai galite pasitikėti.

 

 
Prenumerata el. paštu