Pirmieji pasaulyje: STIHL elektroniniu būdu valdoma kuro įpurškimo sistema

Visiškai naujas pjovimas

Šios naujosios variklio technologijos pagrindas yra charakteringas elektroninis suderinamumas. Nauja yra tai, kad uždegimo laiką lemia ne tik variklio sūkiai, bet ir apkrova. Elektroniniu būdu valdoma įpurškimo sistema visada nustato optimalų uždegimą ir reikalingo kuro kiekį kiekvienam veikimo etapui, taigi geriausias veikimas bet kurioje situacijoje yra garantuotas. Su naująja STIHL įpurškimo sistema variklio nustatymų sunkumai yra jau pamirštas dalykas. Jums nebereikia karbiuratoriaus ar bet kokių rankinių nustatymų. Automatizuotas variklio reguliavimas, kuris suderintas su galingumu ir sąnaudomis, užtikrina aukščiausios klasės galingumą atliekant bet kokias užduotis.

Generatorius

Generatorius sukuria energiją valdikliui ir tokiu būdu veikia jūsų pjaustytuvas. Tai vyksta nuo pirmo alkūninio veleno apsisukimo, kol įrenginys yra vis dar užvedamas. Tai ne vienintelis generatoriaus uždavinys – kai veikia jūsų prietaisas, generatorius nuolatos praneša valdikliui apie alkūninio veleno poziciją bei jo sūkių skaičių.

 

Daviklis

Daviklis matuoja karterio temperatūrą ir slėgį. Duomenis jis perduoda į valdiklį.

 

Valdiklis

Valdiklis yra STIHL įpurškimo sistemos pagrindas. Jis nuolatos įvertina iš generatoriaus bei daviklio gautus duomenis bei atitinkamai kontroliuoja kuro įpurškimą ir uždegimą. Valdiklis iš duomenų apie temperatūrą ir slėgį, gautų iš daviklio, nustato oro kiekį, kitaip sakant, įrenginio apkrovos būklę. Kontroleris naudoja šią informaciją kartu su iš generatoriaus gautais duomenimis apie sūkių skaičių ir taip nustato reikalingo kuro kiekį, įpurškimo trukmę bei atitinkamą įpurškimo laiką. Tokiu būdu įpurškimo vožtuvas veikia tiksliai ir tokiu būdu užtikrinimas efektyvus variklio darbas. Be įpurškimo reguliavimo, valdiklis taip pat kontroliuoja elektroninę vandens reguliavimo sistemą.

 

Įpurškimo surblys

Įpurškimo siurblys išlaiko pastovų degalų slėgį. Tai užtikrina, kad pakankamas optimalaus slėgio kuro kiekis būtų visada prieinamas įpurškimo vožtuvui, atsižvelgiant į esamą darbinę būseną.

 

Įpurškimo vožtuvas

Valdikliui davus komandą, įpurškimo vožtuvas purškia optimalų kuro kiekį tiesiai į karterį. Šis procesas yra puikiai suderintas su degimo ciklu.

 
Prenumerata el. paštu