Pažangios technologijos detaliau

Sienkiant geresnių rezultatų, STIHL iš savo dešimtmečiais kauptos patirties žino, kas yra svarbu, kuriant statybos įrankius. Štai kodėl mūsų pjaustytuvai yra pirmas pasirinkimas statybos aikštelėse visame pasaulyje. TS 410/TS 420 demonstruoja šį vadovaujamą vaidmenį savo įspūdingomis naujovėmis.

 

2-MIX variklis su prapūtimo sistema

STIHL dvitaktis „2-MIX“ technologijos variklis, pasižymintis didele galia, puikia traukos jėga ir, palyginti su tokios pačios galios STIHL dvitakčiais ne „2-MIX“ technologijos varikliais, taupantis iki 20 % degalų.

VIDEO (708,28 KB)

 

 

Cikloninė filtravimo sistema

Dėl oro filtravimo įrangos su cikloniniu valymu nereikia kasdien plauti filtro, jį galima labai ilgai naudoti. Sistema užtikrina, kad pirmą kartą įsiurbus, išvaloma net 80 % ore esančių dulkių ir jų dalelių. Jos surenkamos ne įprastame filtre, kaip įprastinėse sistemose, o atskiriamos cikoninio valymo sistema ir nukreipiamos atgal į aplinką.

VIDEO (2,4 MB)

 

 Mažinanti nuovargį STIHL antivibracinė įranga

Specialios spyruoklės mažina variklio vibracijos perdavimą jūsų rankoms. Tik 3,9 m/s² TS 410/ TS 420 įrenginiuose yra tikrai pastebimai mažiau negu Europos standartų nustatyti reikalavimai.

VIDEO (771,29 KB)

 

Garso lygis 98.0 dB(A)

Triukšmo lygis 109.0 dB(A)

 
Prenumerata el. paštu